Nuggets – Warriors typy, kursy, zakłady | 31.12

Wojownicy udadzą do Denver, by zagrać z nieprzewidywalnymi Nuggets. Będzie to doskonała okazja do rewanżu za ostatnią porażkę.

Denver Nuggets – Golden State Warriors typy naszej redakcji

Rzuć okiem na zaprezentowane Nuggets – Warriors typy.

Nuggets Warriors typy

Goście zrewanżują się za porażkę na własnym parkiecie?

29 grudnia dość niespodziewanie Golden State Warriors przegrali w domowym spotkaniu przeciwko Denver Nuggets 86:89. Mecz nie obfitował w wiele punktów, co spoglądając na to, jak przyzwyczaili rzucać Wojownicy z pewnością zaskoczyło wielu kibiców. Naszym zdaniem, co pokazują Nuggets – Warriors typy, tym razem Golden State wezmą rewanż i wygrają w Denver. Nuggets przegrali 3 z 4 ostatnich meczów przeciwko Golden State. Wojownicy są liderami Konferencji Zachodniej, a ostatnią porażkę można uznać śmiało za wypadek przy pracy. Zwłaszcza, że Warriors wcześniej potrafili ograć chociażby Suns i to 116:107.

Spodziewamy się, że sprawdzą się też na Denver Nuggets – Golden State Warriors typy na over 106.5 pkt. w wykonaniu Wojowników. Nie licząc ostatniego meczu, w którym rzucili 86 punktów, dorobek punktowy Golden State to ostatnio 116, 113, 113 pkt. Wojownicy ostatnio byli zaskakująco mało skuteczni. Najlepszy Curry rzucił 23 pkt, a patrząc na jego wcześniejszy dorobek: 33, 46, 30 pkt., można myśleć, że wróci do wysokiej skuteczności rzutowej. Poprawić powinni się też inni gracze, bo z dnia na dzień, nie da się zapomnieć, jak grać w basket.

Nuggets – Warriors transmisja na żywo, gdzie i kiedy?

Mecz rozpocznie się o 3:30 czasu polskiego w nocy 31 grudnia 2021 roku. Transmisję z meczu w Ball Arenie w Denver przeprowadzą legalni bukmacherzy: Betclic, STS, PZBuk oraz inni. Warto śledzić ten mecz, zwłaszcza ze względu na ostatnią porażkę Golden State z Nuggets. Emocje mogą buzować.

Denver Nuggets Golden State Warriors

FAQ

  • Kto wygrał ostatni mecz?

Przed kilkoma dniami niespodziewanie 89:86 wygrali Nuggets.

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają na Golden State Warriors.