Pacers – Nets typy bukmacherskie | 06/01/2022

To jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań nadchodzącej nocy w NBA. Kto wygra mecz Indiana Pacers – Brooklyn Nets?

Indiana Pacers – Brooklyn Nets typy bukmacherskie

Zerknij na nasze prognozy.

Pacers - Nets typy

Walka o przełamanie

Obie drużyny mają o co walczyć, bo ostatnio zdecydowanie nie wiedzie im się tak, jakby tego chciały. Indiana Pacers przegrała już pięć meczów z rzędu. Z kolei Nets, przegrywając z Memphis Grizzlies, dopisali do swojego konta trzecią porażkę z rzędu. Brooklyn Nets przeciwko Niedźwiadkom nie mieli większych argumentów, przegrywając aż 104:118. Co prawda Durant rzucił 26 punktów, ale to nie wystarczyło. Najlepszym podsumowaniem tego meczu może być fakt, że w pewnym momencie przewaga Grizzlies wynosiła aż 28 punktów!

Jakie mamy zatem na Pacers – Nets typy? Naszym zdaniem to goście doprowadzą do przełamania złej serii i wygrają. Uważamy też, że wygrają zarówno pierwszą połowę, jak i cały mecz. Nets wygrali pierwszą kwartę w 3 z 5 ostatnich meczy przeciwko Pacers. Mało tego, Brooklyn Nets wygrali też każdy z pięciu ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko najbliższym rywalom.

Znasz już nasze na Indiana Pacers – Brooklyn Nets typy, a gdzie można stawiać zakłady po korzystnych kursach? Rzuć okiem na wstęp naszego tekstu, gdzie proponujemy dwóch bukmacherów do wykorzystania naszych typów. Przeczytaj też prognozy na kolejny mecz, Nuggets – Jazz.

Indiana Pacers - Brooklyn Nets

Pacers – Nets: gdzie oglądać?

Transmisję na żywo z Bankers Life Fieldhouse w Indianapolis przeprowadzą legalni bukmacherzy. Z meczu Pacers – Nets transmisja online między innymi na stronach buków Betclic czy Fortuna.

FAQ

  • Jakie są na Pacers – Nets typy?

Mamy dwie ciekawe propozycje. Sprawdzisz je w naszym tekście.

  • Kiedy początek meczu Indiana Pacers – Brooklyn Nets?

Spotkanie rozpocznie się 6 stycznia 2022, o godzinie 1:30 w nocy czasu polskiego.

0 0 votes
Article Rating