Pelicans – Suns typy, kursy, zakłady | 05/01/2022

NBA nie zwalnia tempa. Przed nami kolejna ciekawa konfrontacja, pomiędzy New Orleans Pelicans, a Phoenix Suns.

New Orleans Pelicans – Phoenix Suns typy bukmacherskie

Zobacz, co przygotowaliśmy przed tym spotkaniem. Oto nasze dwa na Pelicans – Suns typy.

Pelicans Suns typy

Czy któraś z drużyn ustabilizuje formę?

W ostatnim czasie i Pelicans i Suns grają w kartkę. I gospodarze i goście wygrali tylko po 2 z 5 ostatnich spotkań. Czas na stabilizację? Na pewno któraś z drużyn będzie w lepszych nastrojach. Naszym zdaniem wygrają Słońca. Skąd takie na Pelicans – Suns typy? Sprawa wygląda prosto. Na papierze goście mają silniejszy skład, a ostatnio bezlitośnie rozprawili się z Hornets, wygrywając aż 133:99. Pelikany przystąpią do meczu z dwoma porażkami z rzędu, przegrywając wyraźnie zarówno z Jazz, jak i Bucks. Warto też odnotować, że Phoenix Suns wygrał dwa ostatnie bezpośrednie mecze przeciwko New Orleans Pelicans: 112:100 i 132:114.

Niemniej jednak uważamy, że to gospodarze lepiej wejdą w ten mecz i tutaj kolejny raz odwołamy się do niezwykle cennych statystyk. New Orleans Pelican wygrali pierwszą kwartę aż w 4 z 5 ostatnich meczów przeciwko Phoenix Suns. Warto rozważyć ten nieco ryzykowny zakład, bowiem kursy są wyjątkowo atrakcyjne. Dodajmy jeszcze, że choć nie prezentujemy typów na punkty Bookera, to czujemy, że może popisać się niezłą skutecznością.

Pelicans – Suns, gdzie oglądać ten mecz?

Mecz rozpocznie się 5 stycznia 2022 roku, o godzinie 2 w nocy czasu polskiego. Transmisja z Smoothie King Center z meczu Pelicans – Suns u legalnych bukmacherów: 3.

Pelicans - Suns

FAQ

  • Kto był ostatnio lepszy?

Dwa ostatnie mecze padły łupem Suns.

  • O której początek?

O 2 w nocy czasu polskiego.