Polska – Bułgaria typy, gdzie oglądać, kiedy, o której godzinie? (MŚ siatkarzy 2022)

W teorii premierowa potyczka z podopiecznymi Nikołaja Żelazkowa nie powinna przysporzyć Biało-czerwonym większych problemów. Sport bywa jednak czasem wielce nieprzewidywalny. Czy to będzie właśnie taki przypadek? Polska – Bułgaria gdzie oglądać, kiedy, o której godzinie?

Polska – Bułgaria typy, kursy i zakłady na MŚ siatkarzy 2022

Najciekawsze Polska – Bułgaria typy, jakie udało nam się wyselekcjonować pośród bogatych ofert bukmacherskich, przedstawiają się tym razem następująco:

Dobry początek najważniejszy

Nie bez powodu wąskie grono faworytów w MŚ siatkarzy 2022 zawiera reprezentację dowodzoną przez Nikolę Grbica. Serbski szkoleniowiec ma ten przywilej trenowania jednej z najbardziej utytułowanych drużyn siatkarskich w XXI wieku. W takich okolicznościach prawdopodobieństwo wysokiej wygranej Polaków już w meczu otwarcia jest wyjątkowo wysokie. Tym bardziej gdy po drugiej stronie siatki zameldują się Bułgarzy. Ekipa ta miała jakiś czas temu naprawdę dobry okres, lecz teraz do tamtej dyspozycji jest im wyjątkowo daleko. W naszej skromnej opinii Polska – Bułgaria typy na mniej niż cztery sety są propozycją niezwykle atrakcyjną.

polska-bułgaria-typy

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 nie wybaczają nawet najmniejszych błędów. Utrata kilku cennych oczek na skutek zbytniego rozluźnienia podczas rywalizacji z zespołami teoretycznie słabszymi to scenariusz, który w przeszłości przerabialiśmy już wielokrotnie. Liczymy zatem, iż Bartek Kurek wraz ze swoimi reprezentacyjnymi kolegami będzie trzymał koncentrację aż do końcowego gwizdka sędziego, a ostatni (w domyśle trzeci) z setów zostanie przez nich wygrany z kilkupunktową przewagą. Byłoby to wspaniałe rozpoczęcie mistrzostw!

Ostatnie bezpośrednie mecze Polski i Bułgarii

MŚ w siatkówce 2022 to nie pierwsza impreza mistrzowska, w której los skrzyżował podczas rywalizacji grupowej drogi reprezentacji Polski oraz Bułgarii. W niedalekiej przeszłości miało to miejsce chociażby na siatkarskim mundialu w 2018r. Wtedy górą byli Polacy, którzy pokonali Bułgarów w stosunku 3:1. Jak wyglądają natomiast wyniki trzech ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami? Oto krótkie zestawienie:

  • Bułgaria – Polska 0:3
  • Polska – Bułgaria 3:0
  • Polska – Bułgaria 3:1

Gdzie oglądać Polska – Bułgaria na żywo?

Miejsc, w których będzie można śledzić poczynania Biało-czerwonych w pierwszym meczu grupowym jest całe mnóstwo. Począwszy od TVP, po TVP Sport aż na stacji Polsat Sport kończąc.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy i o której godzinie mecz Polska -Bułgaria?

Relacja na żywo z tego starcia powinna rozpocząć się około godz 20:30 w dniu 26 sierpnia 2022 roku.