Polska – Chorwacja typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (23.09.2022)

Dobre wejście w turniej może być niezwykle istotne zarówno w kontekście późniejszego układu sił w tabeli, jak i samego nastawienia podopiecznych Stefano Lavariniego. Czy gładkie 3:0 jest zatem w zasięgu reprezentantek naszego kraju? Polska – Chorwacja zakłady bukmacherskie, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek?

Polska – Chorwacja typy i zakłady bukmacherskie

Oto najciekawsze POLSKA – Chorwacja typy, jakie udało nam się znaleźć w ofertach legalnych polskich bukmacherów:

Nieznaczny opór

Przy całej sympatii do naszych reprezentantek oraz mając na względzie wrodzony patriotyzm jakoś ciężko nam uwierzyć w wielki sukces Biało-czerwonych podczas światowego czempionatu. Obecnej kadrze do “Złotek” Andrzeja Niemczyka jest niestety bardzo daleko.

O ile pokonanie ekipy pokroju Chorwacji czy też Tajlandii nie powinno sprawić im jakiegoś większego problemu, o tyle po rywalizacji z Turcją czy też Dominikaną nie spodziewamy się raczej fajerwerków.

polska-chorwacja-typy

Cel na bój z Chorwatkami jest jeden – pewna wygrana i spokojne przygotowanie do meczu z Tajlandią. Zuzanna Górecka i spółka chciałby zapewne, aby zwycięstwo to przyszło jak najmniejszym nakładem sił, jednak obawiamy się, że tak łatwo raczej nie będzie. Nasze Polska – Chorwacja typy przewiduję, że w meczu dojdzie co najmniej do czterech setów. Oby na koniec partii numer cztery to ręce podopiecznych Stefano Lavariniego powędrowały ku górze.

Ostatnie starcia Polska – Chorwacja

  • Chorwacja – Polska 0:3
  • Polska – Chorwacja 4:1
  • Polska – Chorwacja 3:0

Przebieg kilku ostatnich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami stawia Polki w roli faworytek. Czy słusznie? Czas pokaże.

Gdzie oglądać Polska – Chorwacja? Transmisja

Relacja na żywo ze spotkania Polska – Chorwacja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP2.

Polska – Chorwacja kiedy i o której?

Spotkaniem, od którego rozpoczyna się rywalizacja na siatkarskim mundialu jest mecz Polska – Chorwacja. Siatkówka MŚ kobiet 2022 startują oficjalnie 23 września i to właśnie pojedynek z udziałem Biało-czerwonych inauguruje te zmagania. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 18:00.

Polska vs Chorwacja gdzie mecz?

Batalia z Chorwacją zostanie rozegrana w holenderskim Arnhem. Później Polki przeniosą się już na ziemię ojczystą i tam rozegrają co najmniej cztery pozostałe mecze grupowe.