MŚ Siatkarek 2022: gdzie oglądać? Transmisja i stream online

O ile podczas mistrzostw Starego Kontynentu Polki radziły sobie w ostatnich latach całkiem dobrze, o tyle ich gra na turnieju o nieco wyższej randze pozostawiała sporo do życzenia. Czy w tym roku przysłowiowa karta się odwróci? Mistrzostwa świata siatkówka 2022 gdzie oglądać, transmisja i stream online. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać MŚ Siatkarek 2022 na żywo?

Zainteresowanie siatkarskim mundialem w wydaniu kobiecym jest z pewnością dużo mniejsze niż to, które towarzyszyło mistrzostwom Panów, jednak mimo wszystko każde ze starć Polek powinno przyciągnąć przed ekrany telewizorów co najmniej kilkaset osób. Gdzie zatem można śledzić poczynania Zuzanny Góreckiej oraz jej reprezentacyjnych koleżanek? O tym w kilku słowach w kolejnych akapitach.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

MŚ Siatkarek 2022 – transmisja telewizyjna

Podczas MŚ siatkarek 2022 transmisja spotkań z udziałem Polek będzie dostępna zarówno na antenach stacji telewizyjnych, jak i w przestrzeni internetowej. Posiadacze odbiorników radiowo-telewizyjnych muszą posiadać w swoich pakietach takie stacje jak Polsat Sport oraz TVP2. Jeśli chodzi o Telewizję Polską, to tam będzie można śledzić wyłącznie mecze Biało-czerwonych. Absolutnie każdy z meczów polsk0-holenderskiego turnieju będzie natomiast transmitowany przez stację Polsat Sport.

ms-siatkarek-gdzie-ogladac

MŚ Siatkówka 2022 – gdzie oglądać online?

Współcześnie wiele gospodarstw domowych rezygnuje z dostępu do telewizji naziemnej kosztem szybkiego i bezawaryjnego łącza internetowego. W takim wypadku istotne jest, aby wejść w posiadanie informacji, że Mistrzostwa świata siatkówka kobiet 2022 transmisja ma miejsce online na online na stronie polsatboxgo.pl oraz sport.tvp.pl.

Kiedy gra Polska na MŚ w siatkówce kobiet?

Jako że terminarz MŚ w siatkówce kobiet znany jest już od wielu tygodni, to daty i godziny meczów z udziałem reprezentantek Polski trafiły do publicznej wiadomości równie szybko. Oto szczegółowy plan potyczek podopiecznych Stefano Lavariniego:

  • Polska – Chorwacja (23.09.2022r., godz. 18:00)
  • Polska – Tajlandia (27.09.2022r., godz. 20:30)
  • Polska – Korea Południowa (28.09.2022r., godz. 20:30)
  • Polska – Dominikana (29.09.2022r, 20:30)
  • Polska – Turcja (01.10.2022r., 20:30)