Polska – Serbia typy, zakłady bukmacherskie, o której, kiedy, gdzie transmisja? (MŚ siatkarek 2022) 04.10.2022

Prawdziwe siatkarskie emocje na tegorocznym mundialu tak na dobrą sprawę dopiero się rozpoczynają. Czy Polki mają jakiekolwiek szanse w batalii przeciwko Serbkom? Kto może zostać najjaśniejszą postacią tego pojedynku? Polska – Serbia zakłady bukmacherskie, o której, kiedy, gdzie transmisja?

Polska – Serbia typy i zakłady bukmacherskie

Najciekawsze POLSKA – Serbia typy, jakie udało nam się wyselekcjonować, przedstawiają się tym razem następująco:

Ambicja to za mało

Ostatnie co można byłoby zarzucić aktualnie podopiecznym Stefano Lavariniego to brak ambicji. Polki nawet w sytuacji, gdy nie są stawiane w roli faworytek, to pokazują na boisku, że naprawdę chciałyby osiągnąć korzystny wynik. To, że brakuje im często umiejętności jest już zupełnie inną bajką.

Nawet najwięksi patrioci nie wierzą raczej w to, że spotkanie z Serbkami może zostać rozstrzygnięte na korzyść gospodyń. Obie te reprezentacje aktualnie dzieli różnica przynajmniej kilku klas. Rzecz jasna na korzyść mistrzyń z roku 2018.

polska-serbia-typy

Choć końcowy wynik jest raczej jasny, to mocno wierzymy w to, że Olivia Różański i spółka zdołają zwyciężyć przynajmniej jedną partię tego meczu. W całkowite oddanie pola faworyzowanym Serbkom albowiem totalnie nie wierzymy. To zupełnie nie w stylu naszych dziewczyn.

Ostatnie mecze Polska – Serbia

  • Polska – Serbia 1:3
  • Serbia – Polska 3:1
  • Serbia – Polska 3:1

Powiedzieć, że Polkom zawsze ciężko grało się z reprezentantkami Serbii, to tak jakby nie powiedzieć nic. Nie bez powodu mówi się, że wtorkowy pojedynek będzie zdecydowanie najtrudniejszym na całych mistrzostwach. Oby Biało-czerwone stać było na sprawienie niespodzianki.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Można chyba z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż starcia z udziałem Polek wywołują dużo większe poruszenie, niż pierwotnie zakładano. Z tego też powodu już kilka dni temu pojawiały się pytania typu Polska – Serbia kiedy mecz, o której i gdzie go obejrzeć. Jeśli więc nic nie ulegnie zmianie, to wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tej rywalizacji na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Polska – Serbia kiedy i o której?

Wedle ogólnodostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek tej batalii powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 20:30 w dniu 4 października 2022 roku.

Polska vs Serbia gdzie mecz?

Reprezentantki Polski wszystkie cztery swoje spotkania w ramach drugiej fazy grupowej rozegrają na łódzkiej Atlas Arenie.