Polska – Tajlandia typy, zakłady, o której, kiedy, gdzie oglądać transmisje meczu MŚ siatkarek 2022? (27.09.2022)

W teorii batalia z Chorwatkami miała być jednym z najtrudniejszych zadań Biało-czerwonych w pierwszej rundzie MŚ siatkarek. Wiele wskazuje jednak na to, że prawdziwa przeszkoda czeka na Polki w potyczce numer dwa. Czy uda im się wyjść z niej zwycięsko? Polska – Tajlandia typy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Tajlandia typy i zakłady bukmacherskie

Oto jakie Polska – Tajlandia zakłady bukmacherskie przykuły naszą uwagę:

Nieoczekiwana przeszkoda

Stefano Lavarini jest na takim etapie budowania naszej drużyny narodowej, że lekceważenie którejkolwiek z reprezentacji byłoby działaniem wyjątkowo nierozsądnym. Jeśli już jednak kogoś mieliśmy się bać w zmaganiach grupowych, to do tego grona pierwotnie zdecydowanie nie należała drużyna Tajlandii. Triumf Tajek nad faworyzowaną Turcją zmienił wszakże ten pogląd niemal o 180 stopni.

polska-tajlandia-typy

Podczas kompletowania propozycji do tekstu POLSKA – Tajlandia typy niemal z automatu musieliśmy wziąć pod uwagę tę istotną modyfikację. Gospodynie z Olivią Różański na czele będą miały dziś bez wątpienia niezwykle twardy orzech do zgryzienia. Wierzymy, że już w pierwszej partii pokażą, na co je stać.

Co będzie dalej? Oby atut własnego boiska i własnej publiczności poniósł nasze dziewczyny do kolejnego cennego triumfu.

Bezpośrednie mecze Polska – Tajlandia

  • Polska – Tajlandia 3:2
  • Tajlandia – Polska 0:3
  • Tajlandia – Polska 2:3

Bilans bezpośrednich potyczek z Tajlandią jest dla Polek wyjątkowo korzystny. W ostatnim czasie sama wygrana nie przychodzi już jednak z taką łatwością jak dawniej. Chcielibyśmy, aby dzisiejszego wieczoru triumf nie kosztował nasz zespół aż takiego wysiłku, jak chociażby niedawna potyczka w Lidze Narodów. Kalendarz turnieju jest bowiem tak napięty, że każdy rozegrany set może oddziaływać na występy w kolejnych mistrzowskich pojedynkach.

Gdzie oglądać Polska – Tajlandia? Transmisja

Oprócz pytań Polska – Tajlandia, kiedy mecz równie często można spotkać się z zapytaniami, gdzie można śledzić potyczki z udziałem reprezentantek Polski. Jak wynika z ogólnodostępnych informacji, pojedynki te relacjonują na swoich antenach m.in. Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Tajlandia kiedy i o której?

Start omawianego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 27 września bieżącego roku.

Polska vs Tajlandia gdzie mecz?

Ergo Arena to miejsce, w którym odbędzie się starcie Polska – Tajlandia. Siatkówka MŚ kobiet 2022, a konkretniej grupa B przeniosła się już bowiem z holenderskiego Arnhem właśnie na obiekt zlokalizowany na granicy Gdańska oraz Sopotu.