Polska – Turcja typy, zakłady, o której, kiedy, gdzie oglądać transmisje meczu MŚ siatkarek 2022? (01.10.2022)

Ostatnim akcentem pierwszej fazy polsko-holenderskiego turnieju w wykonaniu Asi Wołosz i jej reprezentacyjnych koleżanek będzie pojedynek z ekipą znad Bosforu. Polska – Turcja kiedy mecz, typy, zakłady.

Polska – Turcja typy i zakłady bukmacherskie

Najciekawsze Polska – Turcja zakłady bukmacherskie, jakie udało nam się znaleźć, przedstawiają się następująco:

Finisz z przytupem

Potknięcie podczas rywalizacji z Dominikaną nie może  absolutnie zaburzyć obrazu, jaki swoimi występami stworzyły reprezentantki Polski. Chyba mało kto spodziewał się bowiem, że światowy czempionat będzie dla Polek tak udany.

Już na kilka chwil po tym, jak na światło dzienne wyszedł podział wszystkich mundialowych grupowych, wiele mówiło się o tym, że to właśnie z Turczynkami czeka podopieczne Stefano Lavariniego najtrudniejsza przeprawa.

polska-turcja-typy

POLSKA – Turcja typy na co najmniej cztery sety wydają się więc propozycją o bardzo wysokim prawdopodobieństwie powodzenia. Dodatkowo mamy pewne przeczucie, że właśnie sam początek sobotniego starcia może być wyjątkowo zacięty. Rezultat 1:1 po dwóch pierwszych partiach? Istnieje spora szansa na taki scenariusz.

Ostatnie mecze Polska – Turcja

  • Polska – Turcja 1:3
  • Turcja – Polska 3:0
  • Polska – Turcja 1:3

Szybki rzut oka na krótką historię bezpośredniej rywalizacji pomiędzy obiema reprezentacjami nie pozwala raczej na zbytni optymizm. Każda zła seria prędzej czy później musi się jednak skończyć, prawda?

Gdzie oglądać Polska – Turcja? Transmisja

Wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, gdzie można obejrzeć sobotnie starcie Polska – Turcja. Siatkówka MŚ kobiet 2022 transmitowane są na antenach Polsatu Sport i to właśnie tam będzie dostępna relacja na żywo z tego meczu. Dodatkowo sposobność śledzenia tego pojedynku będą mieli także wszyscy posiadający dostęp do TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

Oglądaj tutaj

Polska vs Turcja kiedy i o której?

Start potyczki Polska – Turcja zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 1 października 2022r.

Polska vs Turcja gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania omawianej batalii będzie trójmiejska Ergo Arena.