Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Turcja? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?

Kiedy grają polskie siatkarki: Polska – Turcja? O której godzinie mecz na MŚ siatkarek 2022?

Zdaniem wielu fachowców to właśnie reprezentacja Turcji miała być najgroźniejszym z grupowych rywali dla podopiecznych Stefano Lavariniego. Czy tak rzeczywiście będzie w istocie? Polska – Turcja kiedy, o której godzinie? Serdecznie zapraszamy.

Kiedy Polska – Turcja? O której godzinie?

W sieci można spotkać liczne zapytania na temat tego, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 swój ostatni pojedynek grupowy. Turczynki będą rywalkami Biało-czerwonych już 1 października bieżącego roku o godz. 20:30.

Gdzie oglądać Polska – Turcja? Transmisja

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 w całości pokazywane są przez stacje Polsat. I to właśnie na antenach Polsatu Sport, a także TVP Sport będzie dostępna relacja na żywo z omawianego wydarzenia.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Trudność hartuje

Zasady siatkarskiego mundialu są w tej chwili takie, że po zakończeniu zmagań pierwszej rundy zespoły ponownie toczą rywalizację w grupach, lecz tym razem ośmiozespołowych. Polki już na pewno będą zmuszone mierzyć się z takimi piekielnie mocnymi ekipami, jak chociażby USA czy Serbia, a także Niemcy oraz Kanada. Przed Asią Wołosz i spółka zatem niezwykle wymagające zadanie.

Wymagająca przeprawa podczas potyczki z Turcją pozwoli naszym reprezentantkom solidnie przygotować się do tej misji. Idealnym scenariuszem byłaby łatwa wygrana. Najlepiej w stosunku 3:0 bądź też 3:1, co pozwoliłoby Polkom na zgarnięcie kompletu oczek. Jak będzie w rzeczywistości, to okaże się jednak dopiero niebawem.

fot. PZPS