Polska – USA typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (05.10.2022)

Droga podopiecznych Stefano Lavariniego to kluczowej fazy siatkarskiego mundialu zdecydowanie nie jest usłana różami. Od rezultatu potyczki ze Stanami Zjednoczonymi zależy bardzo dużo. Czy Polki stać będzie na nawiązanie równorzędnej walki? Polska – USA zakłady bukmacherskie, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022.

Polska – USA typy i zakłady bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na POLSKA – USA typy? Rzućcie więc okiem na kilka naszych propozycji:

Bicie głową w mur

Czy przed Polkami jeszcze trudniejsze zadanie aniżeli wtorkowe spotkanie z Serbkami? Tak. Czy istnieje choćby cień szansy, że uda się przechylić szalę rywalizacji na swoją korzyść? Rozum podpowiada, że zdecydowanie nie. Nikt przed startem polsko-holenderskiego mundialu nie miał zbyt wygórowanych nadziei co do końcowego sukcesu naszej kadry. Drużyna ta nadal jest w budowie, a jak wiadomo do stworzenia czegoś wielkiego potrzebne są spokój, cisza i przede wszystkim trochę czasu.

polska-usa-typy

Nie odbieramy rzecz jasna całkowicie szans Biało-czerwonym w dzisiejszych zmaganiach, jednak Polska – USA typy na wygranie przez nich przynajmniej jednego seta to absolutne maksimum. Jakikolwiek wynik ponad to będzie sporym osiągnięciem.

Ostatnie mecze Polska – USA

  • Polska -USA 0:3
  • Polska – USA 0:3
  • USA – Polska 3:1

Polki nie mają raczej dobrych wspomnień z bezpośrednich potyczek z reprezentacją USA. Szczególnie w ostatnim czasie zawodniczki z Ameryki Północnej były stroną dominującą. Jak będzie w najbliższym starciu? Czas pokaże.

Gdzie oglądać Polska – USA? Transmisja

Relacja live z tego meczu będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – USA kiedy i o której?

Kolejnym przystankiem w drodze po marzenia jest starcie Polska – USA. Siatkówka MŚ kobiet 2022 w pełnej krasie, a więc zawodniczki nie mają choćby chwili wytchnienia. Najbliższe spotkanie Biało-czerwonych wedle harmonogramu przewidziano na dzień 5 października 2022 roku. Godzina rozpoczęcia to 20:30.

Polska vs USA gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania pojedynku z reprezentacją Stanów Zjednoczonych jest łódzka Atlas Arena.