Kiedy grają Polki mecz Polska – USA? O której godzinie MŚ siatkarek 2022?

Kiedy grają Polki mecz Polska – USA? O której godzinie MŚ siatkarek 2022?

Po meczu z Serbkami podopieczne Stefano Lavariniego nie mają ani chwili wytchnienia. Lada chwila rozpoczyna się bowiem potyczka z ekipą Stanów Zjednoczonych. Kiedy Polska – USA, gdzie i o której transmisja? O tym w kilku słowach w niniejszym tekście.

Kiedy Polska – USA? O której godzinie?

Jedna z najczęściej wyszukiwanych sportowych fraz w ostatnich tygodniach brzmi, kiedy grają Polki w MŚ siatkarek 2022? Odpowiedź na to pytanie dotycząca starcia przeciwko Amerykankom przedstawia się następująco. Pojedynek Polska – USA oficjalnie powinien wystartować około godz. 20:30 w dniu 5 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – USA? Transmisja

Jeśli chodzi o relacje na żywo ze spotkań z udziałem Biało-czerwonych to tu nie zmienia się absolutnie nic. Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 transmitowane są w całości na antenach Polsatu Sport, a potyczki z udziałem Polek można dodatkowo śledzić na TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

Oglądaj tutaj

Szczęście potrzebne od zaraz

Sytuacja reprezentantek naszego kraju nie jest zbyt wesoła. Rezultat zmagań z Serbkami sprawił, iż Polki nadal pozostają na odległej siódmej pozycji w grupie F. Pojedynek z Amerykankami będzie właściwie ostatnią szansą na odniesienie jakiegokolwiek sukcesu na mundialu. Ewentualna wysoka porażka nawet przy zwycięstwach nad Niemkami i Kanadyjkami może nie dać Asi Wołosz i jej koleżankom upragnionego awansu do kolejnej rundy.

Świadomość, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 jest więc niezwykle ważna. Z jakiego powodu? A no chociażby dlatego, aby w pełni skupić się na dopingu i trzymać mocno kciuki za postawę Biało-czerwonych. Tylko łut szczęścia w połączeniu z determinacją i poświęceniem może bowiem dać tym zawodniczkom sposobność reprezentowania kraju w dalszej fazie zmagań. Do boju dziewczyny!