Katar –  Ekwador typy, kursy i zakłady na Mundial 2022 (grupa A)

Panie i panowie, startują Mistrzostwa Świata w Katarze, najważniejsza impreza 4-lecia po raz pierwszy zagości na bliskim wschodzie. Przed nami mecz otwarcia, Katar – Ekwador. Typy bukmacherskie na to wydarzenie znajdziecie poniżej!

Katar – Ekwador typy (20.11.2022)

Mecz otwarcia Mundialu w Katarze przed nami. Pomijając wszelkie aspekty polityczne jak i obyczajowe towarzyszące temu wydarzeniu zapowiada się niezwykle emocjonujące kilka tygodni. W pierwszym spotkaniu mistrzostw gospodarze turnieju – reprezentacja Kataru podejmie zespół z Ameryku południowej- Ekwador.

Qatar - Ecuador

Dla gospodarzy turnieju będzie to debiut w Mistrzostwach Świata. Nie można nikomu odbierać szans ale gdyby nie bycie gospodarzem, reprezentacja Kataru nie przebrnęła by przez sito eliminacyjnych rozgrywek. Drużyna prowadzona przez Felixa Sancheza Basa jest 49 ekipą świata według rankingu FIFA. Katarscy piłkarze w większości na co dzień występują w ligach blisko-wschodnich. Największą gwiazdą tej reprezentacji jest bez wątpienia Akram Afif, który w przeszłości grał w Villarrealu czy Sportingu Gijon. Czy spoglądając na sylwetki graczy gospodarzy mistrzostw możemy stawiać jakiekolwiek przed meczem Katar – Ekwador zakłady bukmacherskie na wygraną drużyny z Półwyspu Arabskiego?

Ekwadorczycy udział w Mundialu zapewnili sobie plasując się w czołowej czwórce eliminacji swojej strefy. Nie zabrakło jednak skandalu kiedy to związki piłki nożnej z Chile i Peru próbowały wymusić zmianę decyzji udowadniając, że w drużynie z Ekwadoru występował niedopuszczony do rozgrywek gracz. Chodzi o Byrona Castillo, który posługiwał się sfałszowanymi dokumentami. Pomimo dowodów trybunał arbitrażowy nie zmienił wyników kwalifikacji i to Ekwadorczycy zagrają w Mistrzostwach Świata. Gustavo Alfaro nie dysponuje na co dzień piłkarzami światowej klasy ale kilku zawodników tej reprezentacji możemy spotkań m. in. w Bayerze Leverkusen, Brighton czy Augsburgu.

Naszym zdaniem mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze zakończy się wynikiem remisowym. Teoretycznie lepszą reprezentacją jest ekipa z Ameryki Południowej ale gospodarzom pomagać będą z pewnością ściany i atut własnego obiektu. Dodatkowo 7 z 10 ostatnich meczów, które rozegrali Ekwadorczycy zakończyło się remisem.

Uważamy także, że w spotkaniu padnie poniżej 2.5 gola. Spoglądając w wyniki meczów, które ostatnio rozgrywały obie reprezentacje widzimy, że takie sytuacje był w zdecydowanej większości. To może być mecz o wyniku, którego zdecyduje jedno jedyne trafienie którejś z drużyn.

Bezpośrednie mecze Katar – Ekwador

  • Katar – Ekwador 4:3

Dotychczas zespoły te mierzyły się ze sobą jeden raz. Było to spotkanie, które rozegrane zostało  12 października 2018 w Doha. Zwyciężyła w nim reprezentacja Kataru. 

Katar – Ekwador kursy 

Już w niedzielę mecz otwarcia Mundialu, Katar – Ekwador. Kursy bukmacherskie stawiają w roli faworytów ekipę z Południowej Ameryki. Warto jednak zaznaczyć, że gospodarzom sprzyjać będzie klimat jak również będzie za nimi przemawiać atut własnego obiektu i kibiców.

  • Katar- 3.10
  • Remis – 3.05
  • Ekwador – 2.50

OBSTAW TUTAJ

Gdzie postawić na Katar – Ekwador zakłady bukmacherskie?

Wiele jest stron, na których obstawiać można mecze Mundialu w tym również spotkanie otwarcia. Według nad jedną z lepszych ofert na to spotkanie przygotował STS.

Kiedy mecz Katar – Ekwador: o której

Mecz otwarcia Mundialu 2022 w niedzielę o godzinie 17:00. Spotkanie rozegrane zostanie na Al Bayt Stadium w Al-Chaur. Jest to drugi co do wielkości obiekt tego czempionatu. 

Gdzie oglądać Katar – Ekwador? Transmisja

Wszystkie mecze Mistrzostw Świata w Katarze dostępne będą w telewizji publicznej. Mecz otwarcia transmitowany będzie w TVP 1, TVP Sport na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.