Kto wygra Mundial 2022? Typy i moje przewidywania

Sprawdź, kto wygra Mundial 2022 typy. To pytanie zadaje sobie wielu kibiców, a kolejne mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej sprawiają, że pozostaje coraz mniej niewiadomych. Oprócz typów, znajdziesz u nas także kursy bukmacherskie na to, kto wygra mistrzostwa świata 2022.

Kto wygra Mundial 2022? Typy i kursy bukmacherskie

Zastanawiając się, kto wygra Mundial 2022, typy warto oprzeć także o to, co proponują zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy w tym momencie faworyzują między innymi Francję, Brazylię czy Portugalię, które jako pierwsze zapewniły sobie awans do fazy pucharowej MŚ 2022. Spore szanse daje się też Hiszpanom. Spadły nieco notowania Argentyńczyków i Niemców, co zresztą nie może dziwić.

MŚ 2022 - zakłady i kursy na zwycięzcę Obstawiaj

Brazylia - 3.40

Obstaw tutaj

Francja - 6.50

Obstaw tutaj

Hiszpania - 7.50

Obstaw tutaj

Argentyna - 9.00

Obstaw tutaj

Anglia - 11.00

Obstaw tutaj

Portugalia - 11.00

Obstaw tutaj

Niemcy - 13.00

Obstaw tutaj

Holandia - 15.00

Obstaw tutaj

Chorwacja - 50.00

Obstaw tutaj

Polska - 150.00

Obstaw tutaj

Choć można obstawiać, że tym, kto wygra Mundial 2022 będzie reprezentacja Polski, to nie oszukujmy się, szanse Polski na wygranie MŚ 2022 oceniane są jako jedne z najniższych, spośród drużyn, które pozostały w grze. Jeżeli masz w sobie nutkę szaleństwa, oczywiście, możesz postawić zakłady, że to Polska zostanie Mistrzem Świata w piłce nożnej. Nie radzimy jednak grać za wysoką stawkę, bo prawdopodobieństwo trafienia takiego zakładu podczas Mundialu 2022 jest znikome.

Zakłady na to, kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej, możesz obstawiać u bukmachera ETOTO, który z naszym kodem promocyjnym przygotował solidne promocje dla graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta w tym serwisie bukmacherskim. Sprawdź szczegóły, klikając na poniższy odnośnik.

Kto wygra MŚ 2022? Przewidywania i analizy bukmacherskie

Kto wygra Mundial 2022? Przewidywania

Warto też sprawdzić, jakie mamy na MŚ 2022 przewidywania. W pełni zgadzamy się z opiniami, wygłaszanymi przez bukmacherów. Uważamy, że wśród tych, kto wygra Mundial 2022 mogą być takie reprezentacje, jak Brazylia, Francja, Portugalia, Hiszpania czy Anglia.

Trójkolorowi bronią tytułu mistrzowskiego. Początkowo uważano, że mają w tym gronie najmniejsze szanse. Ich kadra zdziesiątkowana jest kontuzjami, a w ostatniej chwili wypadł Karim Benzema, na którego gole, oprócz bramek Kyliana Mbappe, w Paryżu i okolicach liczono najbardziej. Niemniej jednak Francuzi jako pierwsi zapewnili sobie awans do fazy pucharowej i wielu mogło powiedzieć “moje przewidywania Mundial 2022” się nie sprawdziły. Owszem, też nie doceniliśmy Francuzów. W gazie jest Mbappe, a Giroud wszedł w buty Benzemy.

Stawiamy więc na MŚ 2022 przewidywania, że to Brazylia, Francja, Hiszpania bądź Portugalia będzie odpowiedzią na pytanie, kto wygra Mundial 2022. Zakłady na zwycięzcę Mistrzostw Świata w piłce nożnej obiftują w wysokie kursy. Brazylia to ekipa, złożona z wielu gwiazd, a dodatkowo wszyscy liczą, że Neymar wróci na kluczowe mecze. Francuzów już opisaliśmy, a Hiszpanie i Portugalczycy pokazali w fazie grupowej, że także nie przyjechali do Kataru, żeby szybko odpaść z turnieju.

Przewidywania Mundual 2022 – najlepsi bukmacherzy na zakłady

Zacznijmy od tego, gdzie wykorzystać posiadane na MŚ 2022 przewidywania. Poniżej prezentujemy najlepsze zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze, nie tylko na obstawianie kto wygra Mundial 2022, ale też na inne ciekawe zakłady

Bukmacherzy
Bonusy
Odbierz swoją ofertę

1.STSzakłady bukmacherskie sts

✅Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX
czytaj więcej >>

2.Betcliczakłady bukmacherskie BETCLIC

✅Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

czytaj więcej >>

3.Betfanzakłady bukmacherskie betfan

✅Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

czytaj więcej >>

4.forBETzakłady bukmacherskie forbet

✅Bonus - aż do 3150 zł

czytaj więcej >>

5.Fortunazakłady bukmacherskie FORTUNA

✅Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

czytaj więcej >>

6.LVBETzakłady bukmacherskie lvbet

✅Bonus - do 3333 zł + 20 zł freebet

✅Załóż konto z kodem - BEST20

czytaj więcej >>

7.PZBUKzakłady bukmacherskie pzbuk

✅Bonus - do 1050 złotych

✅Załóż konto z kodem - PZMAX

czytaj więcej >>

8.eWinnerzakłady bukmacherskie ewinner

✅Bonus - do 610 złotych

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

czytaj więcej >>

9.Superbet

Najlepsi bukmacherzy - superbet

✅Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

czytaj więcej >>

10. ETOTO

Najlepsi bukmacherzy

✅Bonus - do 1250 zł

czytaj więcej >>

MŚ 2022 przewidywania na inne zakłady

Sprawdź też nasze inne przewidywania na Mundial w Katarze. Zebraliśmy je w poniższych tekstach, a oprócz typów, analiz, znajdziesz tam też najświeższe i zarazem najwyższe kursy bukmacherskie.