Szwecja – Czechy typy, kursy, analiza 24/03/2022

Z perspektywy reprezentacji Polski nie ma w dniu 24 marca 2022 roku ważniejszego meczu niż ten rozgrywany na Friends Arenie w Solnej. Która z drużyn ostatecznie zostanie finałowym przeciwnikiem Biało-czerwonych? Szwecja – Czechy typy, kursy, analiza. Miłej lektury!

Szwecja – Czechy typy warte uwagi

Oto Szwecja – Czechy typy:

szwecja czechy typy

Zapraszamy także do rzucenia okiem na naszą analizę kolejnego ze starć barażowych. Mowa tu konkretnie o rywalizacji pomiędzy reprezentacjami Portugalii oraz Turcji.

Obie drużyny strzelą gola

Wielu fachowców skazuje reprezentację Czech na przysłowiowe pożarcie. Naszym skromnym zdaniem jest to opinia nieco krzywdząca. Nie twierdzimy, że Tomas Pekhart i spółka są w stanie wygrać ze Szwedami, ale zdobycie co najmniej jednej bramki nie powinno sprawić im najmniejszego problemu.

Powyżej 2.5 gola

szwecja czechy typy

Historia bezpośrednich potyczek pomiędzy Szwedami i Czechami jest dość krótka, lecz da się zauważyć, że w każdym z przypadków na boisku działo się naprawdę wiele. Kurs na co najmniej trzy trafienia wydaje się okazały, a dzieje się tak głównie ze względu na stosunkowo szczelną defensywę ekipy ze Skandynawii. Scenariusz, wedle którego obie strony rozpoczną prawdziwe strzelanie jest jednak bardzo możliwy.

Więcej niż 4.5 żółtej kartki

Starcie o być albo nie być. Takie pojedynki zawsze wyzwalają wśród obu stron rywalizacji spore pokłady emocji. Tak zapewne będzie również i tym razem. Co prawda Michael Oliver jakoś nadzwyczaj często nie sięga do kieszeni, jednakże teraz będzie miał raczej sporo okazji ku temu. Nikt bowiem nie odpuści choćby na chwilę.

Szwecja – Czechy kursy

Legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, kto ostatecznie powinien być w tym starciu górą. Czy my podzielamy ich zdanie? No nie do końca…

Bukmacher Szwecja Remis Czechy
Fortuna 2.05 3.20 4.15
STS 2.00 3.25 4.15
3 2.02 3.20 4.00
Betclic 2.03 3.25 4.00
forBET 2.06 3.30 4.10

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich meczów forma obu reprezentacji przedstawiała się następująco:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Szwecja – Czechy 1:1 (29 marca 2016)
Szwecja – Czechy 2:1 (17 sierpnia 2005)
Czechy – Szwecja 3:3 (20 listopada 2002)
5 ostatnich spotkań Szwecji
Hiszpania – Szwecja 1:0
Gruzja – Szwecja 2:0
Portugalia – Luksemburg 5:0
Szwecja
– Kosowo 3:0

Grecja – Szwecja 2:1
5 ostatnich spotkań Czech
Czechy – Estonia 2:0
Czechy – Kuwejt 7:0
Białoruś – Czechy 0:2
Czechy – Walia 2:2
Czechy – Ukraina 1:1

Szwecja – Czechy prognozy

Jesteśmy święcie przekonani, że część z Was oprócz śledzenia towarzyskiego starcia Polaków ze Szkotami będzie z równie wielką uwagą przyglądać się zmaganiom na obiekcie w Solnej. To tam około 23 poznamy bowiem rywala reprezentantów Polski podczas wtorkowego boju o mundial w Katarze. Z perspektywy naszej reprezentacji lepszymi przeciwnikami byliby chyba Czesi, ale możliwość ewentualnego rewanżu na Szwedach za niedawne EURO wydaje się równie kusząca. Kto ostatecznie nie wygrałby tego półfinałowego boju, ten musi wiedzieć jedno. Lewy i spółka postawią twarde warunki, albowiem dla wielu będzie to jeden z najważniejszych meczów w karierze.

Szwecja – Czechy pytania od graczy

  • O której początek meczu Szwecja – Czechy?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć o godz. 20:45 w dniu 24 marca 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tego spotkania wyznaczono pana Michaela Olivera.