Fame MMA zakłady | Jak obstawiać freak fighty?

fame mma zakłady

Każdy doskonale wie, że Fame MMA to najszybciej zyskująca na popularności federacja mieszanych sztuk walki. Różni się jednak ona od klasycznych organizacji, bowiem na galach Fame'u dominują tzw. freak fighty, czyli pojedynki celebrytów, Youtuberów i gwiazd szeroko pojętego show-biznesu. W tym artykule opisujemy, jak stawiać na Fame MMA zakłady.

Obstawianie Fame MMA – zakłady bez tajemnic

Zanim zaczniesz obstawianie Fame MMA, warto żebyś wybrał odpowiedniego bukmachera, poznał rodzaje zakładów i kilka wskazówek, od czego zacząć. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i będziesz miał na Fame MMA zakłady pod kontrolą.

Który to najlepszy bukmacher na Fame MMA?

Zacznijmy od pierwszej kwestii, a więc przedstawienia, jacy są najlepsi bukmacherzy na Fame MMA. Zakłady bukmacherskie, które polecamy to Betclic, Fortuna oraz STS. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższej tabeli.

Bukmacher Zakłady na Fame MMA Kod promocyjny

Oficjalny partner Fame MMA. Znajdziesz tu wiele różnych typów zakładów, a do tego ciekawe bonusy na Fame MMA. Czeka także cashback na start do 200 złotych.

Odbierz bonus Betclic z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie STS

Jest specjalistą od szeroko pojętego mma, więc oprócz Fame MMA obstawisz też tutaj inne, czołowe federacje mieszanych sztuk walki. Zarejestruj się i wykorzystaj freebet 30 zł i pozostałe bonusy.

Odbierz bonus STS z kodem promocyjnym

Fortuna kod promocyjny

Korzystne kursy to synonim oferty Fortuny. Bukmacher jest partnerem KSW, ale i obok zakładów na Fame MMA nie przeszedł obojętnie. Możesz zacząć grę z darmowym zakładem 20 zł.

Odbierz bonus Fortuna z kodem promocyjnym

Naszym zdaniem najlepszy na Fame MMA bukmacher to Betclic. Jednak i oferty STS i Fortuny wyglądają ciekawie.

Zakłady Fame MMA – rynki bukmacherskie

Bukmacherzy zaprezentowani, więc czas zająć się stricte zakładami. Jak obstawiać Fame MMA? Stosunkowo prosto, bowiem czynność ta nie różni się niczym od obstawiania piłki nożnej, tenisa czy innych sportów. Musisz jednak wiedzieć, jakie są na Fame MMA zakłady. Zwycięzca walki to rzecz jasna, ale co jeszcze?

Zwycięzca walki

Standardowe obstawianie Fame MMA polega na zakładach na zwycięzcę walki. Typujesz kto wygra i nie obchodzi Cię nic więcej.

Sposób wygrania walki

Możesz też postawić na Fame MMA zakłady na sposób zakończenia walki, a więc np. na punkty. W tym przypadku nie musisz wskazywać zwycięzcy, a koncentrujesz się wyłącznie na tym, w jaki sposób zakończy się walka.

Zwycięzca + sposób

Niezłym wyzwaniem są zakłady na Fame MMA na zwycięzcę i sposób zakończenia walki. W tym przypadku musisz trafić nie tylko, kto wygra, ale i w jaki sposób to zrobi. Na przykład podda swojego rywala.

Ile rund potrwa walka?

Zakłady typy poniżej/powyżej oznaczają, czy walka potrwa np. powyżej 2.5 rundy czy poniżej. Warto je wziąć pod uwagę zwłaszcza, kiedy masz do czynienia ze skrajnymi zawodnikami. Na przykład Ci, którzy lubią nokautować wiadomo, że w klatce nie zagoszczą zbyt długo.

Walka zakończy się w pierwszej minucie

Ciekawym rodzajem zakładów bukmacherskich na Fame MMA są też zakłady na to, czy walka zakończy się w pierwszej rundzie. Freak fighty mają to do siebie, że czasami wszystko dzieje się naprawdę ekspresowo.

Zakłady specjalne

Dostępne są także na Fame MMA zakłady specjalne. Np. kiedyś można było obstawić czy Marcin Najman kopnie swojego rywala w walce na zasadach boksu. Ostatecznie nie tylko kopnął, ale i obalił. Zakłady specjalne zależą od wyobraźni bukmachera i można tu przygotować ofertę dosłownie na wszystko. Nawet na to, czy zawodnicy przybiją piątkę przed rozpoczęciem walki.

Fame MMA zakłady bukmacherskie – jak zacząć obstawiać?

zakłady na fame mma

Jak zacząć obstawianie Fame MMA? Spójrz na poniższe kroki, a zakłady bukmacherskie Fame MMA nie będą miały przed Tobą już żadnych tajemnic.

  1. Dokonaj wyboru właściwego bukmachera. Znajdź tego, który oferuje interesujące Cię bonusy, ma szeroką ofertę i korzystne na Fame MMA kursy. Możesz skorzystać z naszej listy bukmacherów.
  2. Zarejestruj się u wybranego bukmachera i wykorzystaj dostępny na naszej stronie kod promocyjny, żeby zdobyć najwyższy bonus powitalny.
  3. Doładuj konto lub skorzystaj z darmowego zakładu.
  4. Znajdź interesujące Cię na Fame MMA zakłady i wrzuć je na kupon.
  5. Ustal stawkę i wyślij go.

Jak bukmacherzy prezentują na Fame MMA kursy?

Kursy bukmacherskie na Fame MMA są dość ciekawym zjawiskiem. Dość często niektórzy fighterzy są przeszacowani bądź niedoszacowani. Dzieje się tak z prostego powodu. Bukmacherzy nie zawsze mają rozeznanie co do umiejętności walki poszczególnych osób. A to dlatego, że często do klatki Fame MMA wchodzą absolutni amatorzy, którzy jedyną stycznością, jaką mieli z mieszanymi sportami walki, było oglądanie innych pojedynków. Dlatego też śmiało można stwierdzić, że na Fame MMA kursy są dużo bardziej korzystne, niż w przypadku obstawiania profesjonalnego mma. Niemniej jednak, tak jak w przypadku innych dyscyplin sportowych tak i tutaj, kursy pokazują, kogo bukmacher uważa za faworyta, a kogo za underdoga. Możesz się z nim zgadzać, ale też nie musisz i śmiało możesz wysłać zakłady na Fame MMA wbrew jego przypuszczeniom.

Kto walczy na Fame MMA?

W przypadku Fame MMA zawodnicy to głównie celebryci, Youtuberzy, Instagramerzy i gwiazdy Internetu. Choć coraz częściej można spotkać też tutaj byłych sportowców, jak np. Marcin Najman czy nawet profesjonalnych zawodników mma: Borysa Mańkowskiego, Normana Parke'a czy Marcina Wrzoska. Niewątpliwie największymi gwiazdami federacji Fame MMA są Don Kasjo, Arkadiusz Tańcula czy Popek Monster, który swoich sił próbował również w profesjonalnym mma.

Czy można gdzieś znaleźć typy na Fame MMA?

Jak najbardziej. Na Fame MMA typy znajdziesz na naszej stronie przed każdą galą. Warto też śledzić Youtube'a, bowiem tam pojawiają się różne filmy znanych influencerów, prezentujące ciekawe analizy. Dobre typy na Fame MMA to też te, własnego autorstwa. Prześledź historię zawodników, sprawdź jak przykładają się do treningów, jakie mają doświadczenie w walkach mma i spróbuj ułożyć własne prognozy po czym wyślij zakłady bukmacherskie Fame MMA.

FAQ

  • Gdzie stawiać na Fame MMA zakłady?

Naszym zdaniem najlepszym wyborem będzie bukmacher Betclic. Jak obstawiać Fame MMA dowiesz się z naszego tekstu.

  • Czy opłaca się obstawianie Fame MMA?

Tak. Pod warunkiem, że masz dobrą intuicję co do walk, które potrafią kończyć się w zaskakujący sposób.