Zakłady bukmacherskie MMA | Jak obstawiać i gdzie?

Zakłady bukmacherskie MMA | Jak obstawiać i gdzie?

Mieszane sztuki walki zyskały gigantyczną popularność. Śmiało można powiedzieć, że zainteresowaniem dorównują już nawet piłce nożnej. W związku z tym powstaje coraz to więcej organizacji, a i zakłady bukmacherskie mma cieszą się coraz większym uznaniem wśród typerów. Zobacz, jak obstawiać mma i u których bukmacherów są najlepsze na mma kursy.

Zakłady bukmacherskie mma – jacy są najlepsi bukmacherzy?

W dzisiejszych czasach każdy bukmacher zezwala na obstawianie mma. Jednak nie każdy gwarantuje tak samo dobrą ofertę i korzystne na mma kursy bukmacherskie. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu z bliska i zanim dokładnie przedstawimy zakłady bukmacherskie mma, mamy dla Ciebie propozycje trzech bukmacherów, których warto rozważyć pod kątem obstawiania mieszanych sztuk walki.

Bukmacher Oferta na mma Kod promocyjny

Ten bukmacher bardzo poważnie podchodzi do tematu mma, o czym świadczy chociażby jego współpraca z Fame MMA i Hype MMA. Jako nowy klient otrzymasz także wyjątkowy cashback, czyli zwrot do 550 złotych w przypadku przegranego zakładu.

Odbierz bonus Betclic z kodem promocyjnym

Fortuna kod promocyjny

Fortuna nawiązała współpracę z największą organizacją mma w Polsce i w Europie, a więc KSW. Zakłady na te gale oraz inne wyglądają świetnie. Podobnie, jak kursy. Dodatkowo na start czeka freebet 20 zł, 100% do 2100 zł i cashback 600 zł.

Odbierz bonus Fortuna z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie STS

STS nie współpracuje ściśle z żadną federacją mma, a to oznacza, że na równi traktuje wszystkie. Możesz u niego korzystnie obstawić zarówno najważniejszej rangi imprezy, jak UFC, ale też nieco mniej popularne, jak FEN czy Babilon MMA. Odbierz darmowy zakład 30 zł, cashback 230 zł i 100% do 1200 zł.

Odbierz bonus STS z kodem promocyjnym

Jakie można stawiać na mma zakłady bukmacherskie?

zakłady bukmacherskie mma

Najlepsi bukmacherzy na mma przedstawieni, a zatem czas, żeby jeszcze bardziej zająć się samym obstawianiem mieszanych sztuk walki. Często początkujący klienci i fani mma zastanawiają się, jak obstawiać mma? Na co można postawić zakłady i czy są to tylko zwycięzcy walk? Oj nie. Opcji postawienia zakładu jest zdecydowanie więcej, a wszystkiemu w szczegółach przyjrzeliśmy się poniżej.

Zakłady na zwycięzcę walki

Najbardziej popularne zakłady na mma, to obstawianie zwycięzcy walki. W ten sposób wskazujesz na to, kto Twoim zdaniem wygra pojedynek. Nie ma przy tym znaczenia, czy walka zakończy się na pełnym dystansie, poddaniem czy dyskwalifikacją. Co w przypadku “no contest”, czyli braku rozstrzygnięcia? Wówczas zakłady bukmacherskie robią zwrot. Reasumując, zakłady na zwycięzcę walki to klasyczny rynek dwudrogowy, gdzie możesz postawić na jednego bądź drugiego fightera i nie interesuję Cię nic więcej.

Liczba rund – powyżej lub poniżej

Coraz częściej gracze decydują się także na zakłady powyżej/poniżej, a w przypadku mma są to zakłady na liczbę rund. Możesz na przykład postawić, że najbliższy pojedynek Mateusza Gamrota będzie trwał krócej, niż 2.5 rundy. Połówka wygląda dziwnie, bowiem w mieszanych sztukach walki nie ma połówek, a są całe rundy, prawda? No tak, ale zabieg ten został wykorzystany wyłącznie na potrzeby bukmacherów. Obstawiasz przykładowo poniżej 2.5 rundy, po to, żeby w przypadku dokładnie 2 rund, bukmacher nie musiał ogłaszać remisu, a mógł rozstrzygnąć postawiony zakład. Stawiając zatem na poniżej 2.5 rundy, wygrasz zakład wtedy, kiedy walka zakończy się w 1 lub 2 rundzie. Jeśli pojedynek będzie trwał dłużej, wówczas przegrasz.

Zwycięzca i sposób wygranej

Możesz też skorzystać z opcji nieco kombinowanego, a zarazem trudniejszego zakładu. Można postawić na zwycięzcę i sposób wygranej. W takim zakładzie do wygrania potrzebne jest trafienie obu zmiennych. Przykład? Mateusz Gamrot wygra przed poddanie. Jeśli obie rzeczy okażą się prawdą, wygrasz. Jeśli jednak przykładowo Gamrot wygra, ale na punkty, wówczas Twoje zakłady na mma zostaną rozliczone jako przegrane.

Runda

Jeszcze bardziej ryzykowne są zakłady na dokładną rundę, w której zakończy się walka. Co prawda nie musisz określać, kto wygra, ale wytypowanie dokładnej rundy w sporcie tak nieprzewidywalnym, jak mma, jest… cholernie trudne.

Wygrana na punkty

Kolejne zakłady bukmacherskie mma to postawienie “tak” lub “nie” na wygraną na punkty. Co to oznacza? Ano dokładnie typowanie czy pojedynek będzie trwał na pełnym dystansie czy zakończy się przed czasem. W tym przypadku również nie musisz wskazywać zwycięzcy walki.

Zakłady specjalne

Coraz częściej dostępne są też na mma zakłady specjalne. Przykładowo w jednym z pojedynków Marcina Najmana można było postawić zakłady na to, czy… ugryzie swojego rywala. Wśród zakładów specjalnych często można spotkać takie na liczbę sprowadzeń, liczbę high kicków czy tym podobne.

Zakłady łączone

Bardzo ciekawie wyglądają także na mma zakłady łączone. Co się rozumie pod tym pojęciem? Na przykład postawienie zakładu, że dwóch konkretnych zawodników wygra swoje walki na najbliższej gali. Na przykład Mateusz Gamrot i Jan Błachowicz wygrają swoje walki. Wówczas musisz trafić oba typy, żeby zakład został rozstrzygnięty jako wygrany.

Obstawianie mma – o tym pamiętaj, robiąc zakłady na mma

mma zakłady

Jeżeli jesteś początkujący i dopiero wchodzisz w zakłady bukmacherskie mma, to warto skorzystać z kilku wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Zalecamy zastosowanie się do trzech kroków.

  • Znajdź odpowiedniego bukmachera – poleciliśmy Ci kilku bukmacherów. Pamiętaj jednak, że każdy z graczy powinien mieć swoje preferencje. Porównaj zatem zakłady bukmacherskie, sprawdź ich ofertę na federacje, które chcesz obstawiać, kursy i przede wszystkim zobacz, czy mają dla Ciebie interesujące bonusy na mma.
  • Wybierz odpowiedni zakład – jedni powiedzą, że najlepsze są zakłady bukmacherskie mma na zwycięzcę, inni, że na rundy. Ile ludzi, tyle opinii. Naszym zdaniem dla każdej walki należy znaleźć odpowiedni zakład. Przykładowo na walkę dwóch striker'ów najlepszy będzie zakład na to, że nie potrwa na pełnym dystansie. A kiedy spotykają się Ci, którzy lubią rozstrzygać walkę na punkty, wówczas warto postawić na pełny dystans i tak dalej. Porównaj więc zawodników, dostępne zakłady, sprawdź ostatnie walki i wytypuj, co będzie najlepsze do obstawienia.
  • Nie graj zbyt wielu zakładów – staraj się koncentrować na zakładach pojedynczych lub kuponach akumulowanych z max. 3-4 zdarzeniami. Pamiętaj, że im więcej zakładów na kuponie, tym wyższe ryzyko. Zwłaszcza, jeśli chodzi o mma zakłady, których rozstrzygnięcia bywają bardzo nieprzewidywalne.

Trzy najpopularniejsze organizacje MMA w Polsce

Nie ma co ukrywać, że największą popularnością w Polsce cieszą się zakłady na KSW, Fame MMA oraz UFC. Te trzy organizacje biją wszelkie rekordy popularności. Śmiało można jednak obstawiać też inne, mniej popularne gale, jak te ze stajni Babilona, FEN i tym podobne.

FAQ

  • Jacy są najlepsi bukmacherzy na MMA?

Naszym zdaniem najlepszy bukmacher na MMA to Betclic, Fortuna i STS. Dlaczego? Odpowiedź poznasz w tekście.

  • Jakie zakłady bukmacherskie MMA można stawiać?

Na zwycięzcę walki, rundy, sposób rozstrzygnięcia, ale nie tylko.

  • Gdzie najwyższe na MMA kursy?

U wskazanych przez nas bukmacherów.