LVBET bonus na start 2024: 3,353 zł na dobry początek!

W zakładach bukmacherskich LVBET bonus powitalny to aż 3335 zł. W tej kwocie znajdziesz dwa bonusy depozytowe, cashback oraz freebet bez depozytu!

Jak zdobyć na stronie LVBET bonus na start 2024?

Na stronie bukmacherskiej LVBET bonusy to spory zastrzyk dodatkowych środków na grę. I tak otojeżeli pokusisz się o wszystkie z nich, możesz zyskać do 3353 zł. Zobacz uważnie przez jakie etapy musisz przejść, aby otrzymać bonusy za rejestrację od LVBET.

Zweryfikowana
LVbet - ODBIERZ BONUS (CHAMPIONSHIP)
3353 zł
ODBIERZ BONUS
 • Bonusy depozytowe - 3000 zł
 • Darmowy zakład - 20 zł
 • Cashback - 333 zł

 

 

 1. Kliknij dowolny link na naszej stronie.
 2. Przejdź przez proces rejestracji w LVBET.
 3. Podczas niego zaakceptuj warunki bonusu.
 4. Zakończ rejestrację konta gracza.
 5. Spełnij warunki, żeby dostać 20 zł bez depozytu.
 6. Za pierwszy i drugi depozyt dostaniesz także kolejne trzy bonusy.

LVBET bonus na start

Zarejestruj się

LVBET bonus na start – 100% aż do 2000 zł za pierwszą wpłatę

Przy pierwszym depozycie możesz dostać bonus powitalny 100%. Oznacza on podwojenie kwoty pierwszej wpłaty maksymalnie do 2000 zł. Żeby zapisać się do promocji musisz zarejestrować się w LVBET i dokonać pierwszego depozytu o wartości 50 zł lub wyższej. Za wpłatę 50 zł przypadnie Ci bonus 50 zł, za wpłatę 200 zł bonus 200 zł i tak dalej aż do kwoty maksymalnej 2000 zł. To wysoka kwota bonusu powitalnego jak na realia polskiej sceny bukmacherskiej.

Najpierw dostaniesz 1% bonusu od kwoty wpłaty wraz z mnożnikiem kursu x100. Ten pakiet możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z minimum 3 selekcjami. LVBET narzucił także wymóg minimalnego kursu dla kuponu bonusowego: 2.50 oraz 1.25 na każdą pojedynczą selekcję. Na kuponie bonusowym możesz umieścić dowolne wydarzenia pre-match lub live z oferty sportowej i esportowej. Niedostępne są z kolei zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych.

Przykład wygranej za bonus na start 100% aż do 2000 zł

Wrzuć na kupon trzy mecze i aktywuj 1% otrzymanego bonusu. Mnożnik x100 aktywuje się automatycznie. Przykładowo: kurs bez mnożnika 2.50, a po zastosowaniu mnożnika to aż 250. Wygrana trafi na saldo bonusowe i będzie wymagała obrotu: 4x kurs łączny kuponu 2.00 i 1.50 na każdą selekcję w kuponach wielokrotnych.

Przegrana na kuponie bonusowym – i co dalej?

Jeżeli nie trafisz kuponu bonusowego, pierwszy bonus 100% przepadnie. Nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło. Możesz wyciągnąć rękę po kolejny bonus.

LVBET bonus na start – cashback aż do 333 zł

Za dokonanie pierwszej wpłaty (min. 25 zł) dostaniesz w LVBET cashback. Ten bonus nie wyklucza się z bonusem 100%. Tak. Nie mylisz się. Możesz dostać dwa, a nawet cztery bonusy na start (o tym dalej).

LVBET bonus na start - cashback

Zarejestruj się

Cashback to ubezpieczenie zakładu na wypadek przegranej. LVBET ubezpiecza pierwszy kupon do max. 333 zł. Nie robi jednak tego z automatu. Musisz sam zaznaczyć “fajeczką” zakład bez ryzyka na kuponie. Możesz to zrobić wyłącznie na kuponie z kursem łącznym min. 1.75 (AKO lub SOLO). Ubezpieczeniem można objąć zakłady sportowe i esport (pre-match lub live). Oferta nie dotyczy Sportów Wirtualnych.Zobacz niżej jak działa ta promocja.

Przykład wygranego kuponu w promocji cashback

Przygotowałeś kupon na mecz Polska – Francja. Kurs na zwycięstwo biało-czerwonych to 5.40. Wysoko więc nie masz pewności, że wygrają? Zaznacz “zakład bez ryzyka” aby objąć zakład ubezpieczeniem. Jeżeli ostatecznie okaże się wygrany, to nie ma o czym gadać. Odbierasz wygraną, a zakład bez ryzyka wygasa. Krótko i na temat.

Przykład przegranego kuponu w promocji cashback

Jeżeli na powyższym przykładzie (lub innym spełniającym opisane też wyżej warunki) przysłowiowo nie “powiało pod narty” i przegrałeś, to LVBET wrzuci na Twoje saldo bonusowe zwrot stawki kuponu.

Stracisz jedynie podatek bukmacherski (współczynnik zwrotu to 0.88). Czeka Cię jeszcze jedna “górka” a więc obrót zwrotem. Wystarczy obrócić zwrotem jeden raz na kuponach o kursie 1.75 (SOLO lub AKO).

lvbet zakłady sportowe

Bonus w LVBET od drugiej wpłaty – 50% aż do 1000 zł

Po wykorzystaniu pierwszej promocji, czas zatem na drugą z nich. 50% do 1000 zł aktywuje się za drugi depozyt o wartości 50 złotych lub wyższej. Warunki bonusu są bliźniaczo podobne do pierwszej oferty powitalnej LVBET.

Za drugi depozyt (min. 50 zł, max. 2000 zł) dostaniesz 1% kwoty bonusu do aktywowania na kuponie bonusowym z mnożnikiem x50. Bonus aktywujesz tradycyjnie na kuponie wielokrotnym z minimum 3 selekcjami (zakłady sportowe lub esport). Wymogi kursowe nie ulegają zmianie w stosunku do bonusu na start: kurs AKO min. 2.50 oraz każda selekcja min. 1.25. Choć kwota bonusu jest wyraźnie niższa tak jak i jego wartość (50%a nie 100%) to znakomicie, że w LVBET bonus od drugiego depozytu znalazł się w ofercie. Nie każdy bukmacher oferuje taką promocję dla swoich nowych klientów.

Przykład wygranej za bonus od drugiego depozytu 50% aż do 1000 zł

Odebrany bonus 1% musisz aktywować na kuponie z trzema selekcjami np. mecze piłkarskie. Zaznacz więc “fajeczką” aktywację bonusu a mnożnik x50 przeliczy się samemu. Jeśli Twój kurs wynosił 3.20 to teraz będzie wynosił 160. Wygraną odbierzesz na saldo bonusowe – obrót 3x kurs AKO 2.00 i/lub 1.50 na każdą selekcję.

Przegrana na kuponie bonusowym – to jeszcze nie koniec?

Jeśli kupon bonusowy nie “wejdzie” to przepadnie zarówno stawka jak i bonus. Ale nie załamuj rąk. Bukmacher LVBET ma jeszcze dwie inne promocje powitalne.

LVBET freebet na start – 20 zł dla nowych użytkowników

Kilka wersów wyżej pisaliśmy o darmowym zakładzie w LVBET i oto on jest: 20 zł dla nowych użytkowników. Jednak nie dla każdego. Aby zapisać się do promocji, zarejestruj w

Zapisz się do promocji, podając kod promocyjny LVBET – BEST20.

Następnie wyślij maila pod [email protected] (zrób to koniecznie z adresu na który założyłeś konto) o tytule “Bonus Bez Depozytu”. Obsługa klienta LVBET zweryfikuje czy zarejestrowałeś się z kodem. Jeśli tak, w ciągu 48h doda do Twojego konta freebet 20 zł. Postawić go możesz na kuponie wielokrotnym (3 selekcje, AKO min. 2.50, selekcja min. 1.50). Na kupon możesz dodać zdarzenia sportowe lub esport za wyjątkiem Sportów Wirtualnych. Na wygraną z darmowego zakładu obowiązuje obrót: 3x kurs 2.00. Do wykonania także na zakładach sportowych lub esport.

LVBET bonus na start

Najczęściej zadawane pytania o bonus powitalny w LVBET

Czy w LVBET bonus na start dostaje każdy?

Bonus powitalny dostają tylko nowi użytkownicy. Wynosi on 3353 zł pod warunkiem że zarejestrujesz, który dodaje extra freebet 20 zł.

Jak zagrać w LVBET za bonus powitalny?

Dokonaj pierwszego depozytu (min. 50 zł) i postaw kupon, na którym aktywujesz otrzymany mnożnik x100 (sprawdź w artykule wymagania kursowe). Zgarniesz nawet 2000 zł.

Czy można od razu wypłacić bonus?

Nie. Każdy bonus wymaga obrotu.

Jaki jest minimalny depozyt w LVBET?

Minimalna wpłata to 10 zł, jednak 50 zł to minimalny depozyt żeby otrzymać bonus 100%.

Jaka jest minimalna wypłata w LVBET?

Minimalna wypłata to 25 zł.

Opinie o zakładach i o tym, jak prezentuje się w LVBET bonus na start

Z jednej strony warunki bonusów są nieco ciężkie do przetrawienia a z drugiej kwoty robią piorunujące wrażenie. Dlatego sądzimy, że warto otworzyć konto w LVBET i pokusić się o bonusy bukmacherskie. 3353 zł to niezła sumka.

O bonusach LVBET opinie mamy dwojakie, ale zakłady sportowe wyglądają tu już nienagannie. Sporo ofert, sportów i przede wszystkim cała masa rynków bukmacherskich. Podobać mogą się także szybkie wpłaty i wypłaty. Dlatego, rekomendujemy obstawianie meczy tutaj.

 • O LV BET opinie są głównie pozytywne.
 • Bukmacher oferuje wysokie bonusy na start.
 • Znajdziesz sporo sportów i rynków.
 • Szybko doładujesz konto.
 • Błyskawicznie wypłacisz wygrane.
 • Spodoba Ci się także w LVBET aplikacja.

Jeżeli nie LVBET to gdzie odebrać bonusy bukmacherskie na start?

 • STS
 • Betclic
 • Fortuna

Wskazane wyżej trzy zakłady bukmacherskie mają konkurencyjny w odniesieniu do LVBET bonus na start. W STS bonusy powitalne to obecnie: 100% do 1200 zł, cashback do 30 zł, freebet do 25 zł. W Betclic na start przygarniesz cashback do 550 zł. A Fortuna ma dla Ciebie: 100% do 200 zł, cashback 200 zł, freebet 20 zł.