KSW 71 gdzie obejrzeć? Czy będzie stream online za darmo?

Już dzisiaj, w sobotę 18 czerwca, w Toruniu gala KSW 71. Gdzie obejrzeć na żywo? Czy będzie dostępny stream za free? Sprawdź wszystkie szczegóły.

Gdzie obejrzeć KSW 71? (18.06.2022)

Wiadomo, że gala KSW 71 rozpoczyna się 18 czerwca 2022 roku, o godzinie 19:00. W walce wieczoru zobaczymy Mariana Ziółkowskiego i Sebastiana Rajewskiego, a w Toruniu zaprezentują się także między innymi Borys Mańkowski, wracający do klatki Marcin Różalski czy debiutujący w formule mma Artur Szpilka. Karta wygląda znakomicie. Zatem KSW 71 gdzie obejrzeć?

ksw 71 gdzie obejrzeć

Tak, jak pozostałe kilka edycji, tak samo z KSW 71 stream będzie dostępny na platformie streamingowej Viaplay. Usługa jest płatna. Żeby móc oglądać najbliższą galę, należy wykupić miesięczną subskrypcję Viaplay, która kosztuje 34 złotych. Otrzymasz wówczas dostęp nie tylko do KSW 71 online, ale też do swobodnego odtworzenia powtórki gali czy dostępu do innych transmisji sportowych i ciekawych seriali.

  • KSW 71 stream: Viaplay, od godziny 19:00
  • Ile kosztuje KSW 71 PPV? 34 złotych (miesięczna subskrypcja)

Na jakich urządzeniach można uruchomić na Viaplay KSW 71? Gdzie oglądać? Możesz obejrzeć najbliższą galę za pośrednictwem komputera na stronie internetowej, bezpośrednio w aplikacji Viaplay na swoim urządzeniu mobilnym czy telewizorze. Dodatkowo musisz wiedzieć, jeszcze KSW 71 gdzie obejrzeć? Nawet na konsolach do gier czy innych urządzeniach, dzięki Apple TV i Google Chromecast

Jak zapłacić za KSW 71? Transmisja jak już wspomnieliśmy jest do wykupienia na Viaplay, a płatności 34 złotych możesz dokonać kartą, BLIK-iem oraz innymi szybkimi metodami płatności. Dzięki czemu, nawet jeśli wykupisz dostęp do transmisji gali w ostatniej chwili, to zdążysz ją obejrzeć w całości.

Jak obejrzeć KSW 71 na Viaplay? Krok po kroku

  • Przejdź na stronę lub pobierz aplikację Viaplay.
  • Dokonaj płatności i utwórz swoje konto.
  • Oglądaj KSW.

Jak widzisz, nie tylko gdzie obejrzeć KSW 71, ale też, jak obejrzeć, jest wyjątkowo proste.

Czy będzie z KSW stream free za darmo?

Niestety, ale z najbliższej gali KSW online za darmo stream nie będzie dostępny. Wszystkie takie transmisje są nielegalne i radzimy ich unikać.