KSW 71 typy, kursy i zakłady bukmacherskie, kto walczy, karta walk (18.06.2022)

Już dzisiaj, 18 czerwca 2022 roku fani mieszanych sztuk walki znów będą mieć wiele powodów do radości. Przed nami bowiem gala KSW 71, na której dojdzie do kilku niezwykle interesujących walk. Sprawdź nasze przed KSW 71 typy i kursy bukmacherskie. Przydadzą się, kiedy zechcesz obstawiać.

ksw 71 typy i kursy bukmacherskie

KSW 71 typy bukmacherskie za darmo (18 czerwca 2022 roku)

Oto nasze typy na KSW 71. Przygotowaliśmy dwie interesujące prognozy, dokładnie analizując kartę walk.

Ziółkowski vs Rajewski: wygrana Mariana przed czasem

Prezentując na KSW 71 typy, nie mogliśmy pominąć głównego dania wieczoru, a więc mistrzowskiego starcia Ziółkowski vs Rajewski. Marian Ziółkowi ma za sobą już dwie udane obrony pasa kategorii lekkiej, a w trzeciej na jego drodze stanie Sebastian Rajewski. Pomimo ogromnej waleczności poznaniaka, uważamy jednak, że Ziółkowski jest co najmniej jedną półkę wyżej, jeżeli chodzi o umiejętności mieszanych sportów walki, a przede wszystkim, inteligencję i spryt w walce. Według nas ten pojedynek powinien przebiegać na zasadach Mariana Ziółkowskiego, który ostatnio bez większych kłopotów odprawiał Romana Szymańskiego, Macieja Kazieczkę i Borysa Mańkowskiego. Sebastian Rajewski, trenujący na co dzień w poznańskim Czerwonym Smoku, wygrał co prawda 8 ze swoich ostatnich 9 walk, ale mamy poczucie, że z tak mocnym rywalem, jak Marian Ziółkowski jeszcze się nie mierzył. Czujemy, że to będzie bolesna weryfikacja dla Rajewskiego, a Marian Ziółkowski zakończy pojedynek efektownie przed czasem.

Szpilka vs Radczenko: przegrana Artura Szpilki

Niezwykle interesująca z punktu widzenia kibiców jest także walka Artura Szpilki z Siergiejem Radczenką. Obaj to byli pięściarze, którzy spróbują swoich sił w MMA. Na KSW 71 kursy bukmacherskie wskazują na Ukraińca. To będzie rewanż za pojedynek pięściarski, w którym lepiej zaprezentował się Radczenko, ale sędziowie kontrowersyjną decyzją wskazali na punktowe zwycięstwo Szpilki. Cóż. Wielu nie wie, czego spodziewać się po Szpilce w MMA. Z jednej strony ciężko trenuje i to z najlepszymi, z drugiej, trudno nie zauważyć, że to rozbity zawodnik.. Jego defensywa w boksie woła o przysłowiową pomstę do nieba, a co, jeśli znajdzie się w opałach w klatce KSW? Może być podobnie. Opuszczone ręce i egzekucja. Niemniej jednak na tę walkę KSW 71 typy to spore ryzyko. Nie wiadomo, jak obaj sobie poradzą w parterze. A może walka nie wyjdzie ze stójki? Szykuje się ciekawe widowisko, ale my przewidujemy porażkę Szpilki. Uważamy, że od pamiętnej i tragicznej porażki z Wilderem, w jego głowie zaszły zmiany, które nie pozwalają na pełen pokaz umiejętności, którymi niewątpliwie dysponuje, zwłaszcza, kiedy dochodzi do kryzysowych sytuacji.

Na kogo warto postawić? KSW 71 kursy bukmacherskie

Ciekawe na KSW 71 kursy przygotował bukmacher Fortuna. Poniżej możesz sprawdzić ofertę kursową, która pamiętaj, że może jednak ulec zmianie.

ksw 71 kursy

Widać, że nadchodząca gala KSW 71 zapowiada się niezwykle elektryzująco. Praktycznie poza pojedynkami Szymańskiego, Mańkowskiego i Ziółkowskiego, na resztę walk kursy bukmacherskie są bardzo wyrównane, a to miejmy nadzieję, że zwiastuje olbrzymie emocje.

Gdzie obsawiać KSW 71? Fortuna oficjalnym bukmacherem

Galę KSW 71 możesz obstawiać w legalnych zakładach bukmacherskich Fortuna. Ten bukmacher jest oficjalnym partnerem Konfrontacji Sztuk Walki. Oferuje ciekawe zakłady i wysokie kursy. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, możesz skorzystać z poniższego linku i odebrać atrakcyjny bonus powitalny, w tym darmowy zakład 20 złotych bez depozytu.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

Czy typy na KSW 71 zawsze się sprawdzają?

To zależy. Jak to zwykle w bukmacherce bywa, wszystko obarczone jest ryzykiem, a w przypadku KSW 71 typy nawet najbardziej solidne mogą okazać się przestrzelone. MMA bywa bardzo nieprzewidywalnym sportem. Niemniej jednak nasze typy bukmacherskie na KSW 71 staraliśmy się zaprezentować, jak najbardziej minimalizując ryzyko przegranej. To dlatego pod uwagę wzięliśmy dwie, naszym zdaniem najbardziej przejrzyste walki. Owszem, ominęliśmy obstawianie wygranej Mańkowskiego czy Szymańskiego, bowiem w tym przypadku zakłady bukmacherskie na KSW 71 oferowały bardzo znikome kursy i praktycznie zero zarobku.

KSW 71 kiedy i gdzie się odbędzie, o której godzinie początek?

KSW po raz pierwszy zawita do Torunia. Gala KSW 71 odbędzie się 18 czerwca 2022 roku. O której godzinie KSW 71? Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Bądźcie przygotowani, bowiem szykują się naprawdę ciężkie grzmoty!

KSW 71 karta walk – kto walczy na najbliższej gali?

O gali KSW 71 kto walczy dowiadywaliśmy się krok po kroku. Obecnie znamy już pełną kartę walk nadchodzącej gali. W walce wieczoru zobaczymy starcie Ziółkowski vs Rajewski. Dla Mariana będzie to trzecia obrona pasa kategorii lekkiej. Poza tym podczas KSW 71 powróci Marcin Różalski, a swój debiut zanotuje Artur Szpilka. Oj iskry powinny lecieć!

 • Marian Ziółkowski (24-8-1) – Sebastian Rajewski (12-6-0)
 • Marcin Różalski (7-4-0) – Errol Zimmerman (0-0-0)
 • Borys Mańkowski (22-9-1) – Daniel Torres (13-5-0)
 • Artur Szpilka (0-0-0) – Sergiej Radczenko (2-1-0)
 • Roman Szymański (15-6-0) – Valeriu Mircea (26-7-1)
 • Jakub Wikłacz (12-3-1) – Bruno Santos (10-3-0)
 • Filip Stawowy (9-2-0) – Michal Martínek (9-3-0)
 • Artur Sowiński (22-13-0) – Donovan Desmae (15-7-0)
 • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) – Marc Doussis (7-1-0)

Czekamy zatem na wskazane powyżej podczas KSW 71 walki.

KSW 71 gdzie oglądać? Stream online

KSW Toruń można oglądać na platformie Viaplay. Koszt PPV, w ramach miesięcznej subskrypcji, wynosi 34 złotych. Przejdź na stronę Viaplay, załóż konto, dokonaj płatności i ciesz się stremem na telefonie, komputerze bądź bezpośrednio na telefonie komórkowym. Nie polecamy jednak nielegalnych transmisji, bo raz, że ich jakość jest wątpliwa, to dwa, jest to niezgodne z prawem.

Następne KSW 72, kiedy, kto walczy i gdzie?

Następna gala KSW 72 gdzie? W Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Kiedy KSW 72? 23 lipca 2022 roku. Wiadomo już częściowo, jak będzie wyglądać na KSW 72 karta walk. W walce wieczoru Tomasz Romanowski skrzyżuje rękawice z Andrzejem Grzebykiem. Kolejnym pojedynkiem gali KSW 72 będzie starcie Kaczmarczyka ze Śmiełowskim. Kliknij i sprawdź więcej informacji.