UFC 283 typy i kursy, kiedy, o której? Godzina i zapowiedź gali

Już w najbliższy weekend pierwsza numerowana gala spod szyldu UFC. Najlepsza organizacja MMA na świecie zawita do Rio Olympic Arena w Rio de Janeiro. Sprawdź najlepsze na UFC 283 typy.

UFC 283 typy bukmacherskie

Niesamowicie emocjonująco zapowiada się karta walk nadchodzącej gali UFC, która odbędzie się w Rio de Janeiro. 21 stycznia czeka nas 15 pojedynków w formule MMA. Wśród najciekawszych postaci, które zaprezentują się przed brazylijską publiką wymienić można m. in. Mauricio Ruę, Glovera Teixerię czy Jamahala Hilla. Sprawdź nasze przed UFC 283 typy.

Josiane Nunes – Zarah Fairn typy i kursy (UFC 283)

Brazylijsko – francuski pojedynek w kobiecej kategorii piórkowej. Mimo 7 lat różnicy pomiędzy zawodniczkami obydwie fighterki posiadają na swoim koncie po 10. stoczony walk. Zdecydowanie lepszym bilansem legitymuje się jednak 29-latka z Kurytyby. Josiane Nunes przegrała tylko jeden pojedynek (sprzed prawie 10 laty z Tailą Santos). Zarah Fairn legitymuje się bilansem 6-4. Naszym zdaniem ten pojedynek może być jednym z bardziej jednostronnych podczas całej gali UFC 283. Typowanie naszej redakcji pokazuje, że w roli faworytki stawiamy młodszą Brazylijkę. Zawodniczka z Francji poległa w 2 ostatnich pojedynkach i w Rio Olympic Arenie wystąpi w roli Underdoga.

Lauren Murphy – Jessica Andrade typy i kursy (UFC 283)

Kolejne nasze przed UFC 283 typy dotyczą kolejnej walki kobiet. W 12 walce gali rękawice skrzyżują między sobą zawodniczki z kategorii muszej. W szranki staną Lauren Murphy i Jessica Andrade. Obydwie fighterki to bardzo doświadczone zawodniczki, które w swojej karierze stoczyły już wiele pojedynków. Kolejny raz naszą faworytką jest reprezentantka z kraju kawy. Jessica Andrade wygrała swoje 2 poprzednie walki i uważamy, że doświadczenie którym dysponuje oraz obecna forma pozwoli jej dopisać kolejny triumf do swojego rekordu.

Glover Teixeira – Jamahal Hill typy i kursy (UFC 283)

Kolejny brazylijsko – amerykański pojedynek podczas tej gali. Glover Teixeira to jedna z twarzy, która bez dwóch zdań kojarzy się z organizacją Dany White’a. 43-latek w swojej karierze stoczył 41 walk w tym ponad połowę dla UFC. Jamahal Hill to młodszy o 12 lat fighter, którego mimo mniejszego doświadczenia przed UFC 283 kursy bukmacherskie stawiają w roli faworyta. Teixeria wraca do oktagonu po porażce z Jirim Prochazką, natomiast Hill legitymuje się serią 3 wygranych z rzędu w ostatnich walkach.

ufc 283 typy

UFC 283 kursy na walki

Zachęcamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną tabelą. Znajdziecie w niej najciekawsze na UFC kursy bukmacherskie.

UFC 283 kursy i zakłady 1 2

Teixeira - Hill

2.00

Obstaw tutaj

1.80

Obstaw tutaj

Figueiredo - Moreno

1.90

Obstaw tutaj

1.90

Obstaw tutaj

Burns - Magny

1.25

Obstaw tutaj

4.00

Obstaw tutaj

Murphy - Andrade

4.55

Obstaw tutaj

1.20

Obstaw tutaj

Craigh - Walker

2.55

Obstaw tutaj

1.52

Obstaw tutaj

Rua - Potieria

2.75

Obstaw tutaj

1.45

Obstaw tutaj

Rodrigues - Ferreira

1.30

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Abdurakhimov - Almeida

7.00

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

G. Bonfim - Lazzez

1.55

Obstaw tutaj

2.45

Obstaw tutaj

Lacerda - Stamann

3.50

Obstaw tutaj

1.30

Obstaw tutaj

Bonfim I. - McKinney

2.00

Obstaw tutaj

1.80

Obstaw tutaj

Alves - Dalby

1.80

Obstaw tutaj

2.00

Obstaw tutaj

Nunes - Fairn

1.20

Obstaw tutaj

4.55

Obstaw tutaj

Oliveira - Marcos

1.57

Obstaw tutaj

2.40

Obstaw tutaj

Moises - Costa

1.30

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Kto walczy podczas UFC 283? Karta walk

Niesamowicie prezentuje się przed UFC 283 karta walk tej gali. Jednym z ciekawszych pojedynków będzie starcie Mauricio Shoguna Ruy z Ihorem Potierią. Dla legendarnego Brazylijczyka będzie to pożegnalne starcie. W walce wieczoru naprzeciwko siebie staną Glover Teixeira oraz Jamahal Hill. Starcie to wyłoni mistrza wagi półciężkiej po zwakowaniu pasa przez Jiriego Pochrazkę. A tak prezentuje się cała karta walk UFC 283.

 • Saimon Oliveira – Daniel Marcos
 • Luan Lacerda – Cody Stamann
 • Josiane Nunes – Zarah Fairn
 • Warlley Alves – Nicolas Dalby
 • Terrance McKinney – Ismael Bonfim
 • Shamil Abdurakhimov – Jailton Almeida
 • Mounir Lazzez – Gabriel Bonfim
 • Thiago Moises – Melquizael Costa
 • Gregory Rodrigues – Brunno Ferreira
 • Mauricio Ruas – Ihor Potieria
 • Paul Craig – Johny Walker
 • Jessica Andrade – Lauren Murphy
 • Gilbert Burns – Neil Magny
 • Deiveson Figueiredo – Brandon Moreno
 • Glover Teixeira – Jamahal Hill

Kiedy UFC 283? O której godzinie gala?

Galę zaplanowano na noc, z 21 na 22 stycznia 2023 roku czasu polskiego. Pierwsza walka gali rozpocznie się około północy. Start karty wstępnej przewidziano na godzinę 2:00, a karty głównej na 4:00.

Gdzie oglądać UFC 283? Stream online i transmisja

Przed nami gala UFC 283. Gdzie oglądać to wydarzenie? Transmisja dostępna będzie za darmo na stronie bukmachera Fortuna oraz po wykupieniu dostępu w UFC Fight Pass. Kartę główną tego wydarzenia pokaże również Polsat Sport.

Oglądaj tutaj