Philadelphia 76ers – Boston Celtics typy i kursy | NBA play-offs

Za nami dwa mecze najciekawszej w naszej opinii serii w półfinałach konferencji w NBA. 76ers za sprawą Jamesa Hardena wywieźli bardzo cenne zwycięstwo z Bostonu. Dużo słabiej zaprezentowali się w meczu numer dwa, co jest o tyle dziwne, że do gry powrócił Joel Embiid. W artykule przestawimy Wam Philadelphia 76ers – Boston Celtics typy na spotkanie numer trzy, które odbędzie się już w Filadelfii. Oczy wszystkich kibiców będą zwrócone na kameruńskiego MVP, który będzie musiał znacząco poprawić swoją grę.

Philadelphia 76ers – Boston Celtics typy i kursy bukmacherskie

Mecze numer trzy mają to do siebie, że z reguły są kluczowe dla losów rywalizacji. Zwłaszcza jeśli bilans serii po pierwszych dwóch meczach wynosi 1-1 a dokładnie tak jest w walce pomiędzy Celtami a 76ers. Philadelphia 76ers – Boston Celtics kursy na spotkanie numer trzy są bardzo wyrównane i w naszej opinii bardzo dobrze pokazują jak wyglądają szanse obu zespołów na zwycięstwo. Minimalnym faworytem są Celtics i nasze Philadelphia 76ers – Boston Celtics typy również kierujemy w ich stronę. Ekipa z Bostonu fantastycznie zaprezentowała się w meczu numer dwa. Pokazali oni wtedy bardzo dobrą defensywę, która ograniczyła rywali do mniejszej niż 100 punktowej zdobyczy punktowej.

76ears celtics typy
Icon Sport

Tym razem zakładamy, że 76ers zdobędą jednak zdecydowanie więcej punktów dlatego też typujemy, że w meczu oba zespoły zdobędą łącznie co najmniej 212 oczek. Wróćmy jednak do wygranej Celtics. Naszym zdaniem ekipa z Bostonu wygra, ponieważ mają bardzo dobre zestawienie graczy na 76ers. Ich gwiazdy w postaci Smarta i Tatuma mogą być bronione właściwie jedynie przez PJa Tuckera. Boston często z tego korzystał i grał pick n rollami wymuszając pozytywne dla siebie matchupy i łatwe punkty. Jest to dosyć łatwa droga do zdobywania punktów, na którą 76ers nie mają odpowiedzi.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Philadelphia 76ers – Boston Celtics? Transmisja i stream

Spotkanie odbędzie się w nocy z 5 na 6 maja o godzinie 01:30 polskiego czasu. Niestety nie zobaczymy tego meczu w polskiej telewizji. Polscy fani nie muszą się jednak smucić. Stream z transmisji będzie dostępny na Fortunie. Wystarczy jedynie założyć darmowe konto i mamy dostęp do obejrzenia spotkania.

OGLĄDAJ TUTAJ