Phoenix Suns – Denver Nuggets typy i kursy | NBA play-offs

Suns po dokonaniu wymiany po Kevina Duranta zdaniem wielu obserwatorów zostali głównym faworytem do wygrania całej ligi. Niestety dla nich, na drodze do finału konferencji trafili na Denver Nuggets. Ekipa z Denver poza świetną drużyną ma duży atut własnego parkietu, wiele zespołów ma problemy z zaadaptowaniem się do grania w Kolorado. Po dwóch porażkach Suns rywalizacja przenosi się na ich teren. W artykule poznacie nasze Phoenix Suns – Denver Nuggets typy na mecz numer trzy.

Phoenix Suns – Denver Nuggets typy i kursy bukmacherskie

Nadchodzące spotkanie jest ostatnią szansą gospodarzy na utrzymaniu się w rywalizacji o tytuł mistrzowski. Powrót z bilansu 0-3 na tym etapie rywalizacji jest właściwie niemożliwy a już na pewno bardzo trudny. Biorąc pod uwagę jakość jaką dysponują Suns zakładamy, że dadzą radę oni przedłużyć rywalizację. Dlatego też nasze Phoenix Suns – Denver Nuggets typy kierujemy w stronę wygranej gospodarzy. Suns żeby to osiągnąć będą potrzebowali najlepszej dyspozycji ze strony najlepszych graczy. Devin Booker wydaje się być najpewniejszą opcją Słońc. Rzucający obrońca jest w fantastycznej dyspozycji pod względem rzucania punktów i gry defensywnej. Na pewno więcej należy oczekiwać od Chrisa Paula.

Suns - Nuggets typy
Icon Sport

Doświadczony rozgrywający ma już spore ograniczenia fizyczne ale i tak jest w stanie dać zespołowi bardzo wiele w mniejszym wymiarze czasowym. Przeglądając Phoenix Suns – Denver Nuggets kursy skierowaliśmy swój wzrok na linijkę punktową Kevina Duranta. Zakładamy, że będzie on odgrywał główną rolę w potencjalnej wygranej gospodarzy której oczekujemy. Typujemy zatem, że były MVP ligi zdobędzie ponad 30 punktów w meczu i doprowadzi swój zespół do wygranej. W zespole Nuggets trudno szukać obrońcy, który będzie w stanie ograniczyć poczynania ofensywne Duranta. Jego rozmiar, zasięg ramion i różnorodność sposób na zdobywanie punktów powoduje, że gdy ma swój dzień to jest nie do zatrzymania. I takiego właśnie od KD oczekujemy, nie zdziwi nas nawet występ w którym zdobędzie ponad 50 oczek.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Phoenix Suns – Denver Nuggets? Transmisja i stream

Spotkanie w Phoenix zostanie rozegranie w piątkową noc z 5 na 6 maja o godzinie 04:00. Mecz będzie pokazywany w polskiej telewizji na antenie Canal+ Sport. Jeśli natomiast nie macie dostępu do tej stacji to nic straconego. Transmisja z meczu będzie dostępna również na Betclicu po zarejestrowaniu konta gracza. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

OGLĄDAJ TUTAJ