Arka – Sandecja typy, transmisja i analiza

Arka Gdynia rozgrywa dobry sezon, ale ostatnio złapała zadyszkę. Czy w starciu z Sandecją Nowy Sącz zdoła pokusić się o przełamanie?

Atrakcyjne typy na mecz Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz (22.05.2022)

Co przewidujemy przed spotkaniem w Gdyni? Oto nasze Arka – Sandecja typy.

Arka o przełamanie

Arka w ostatnim czasie wyraźnie złapała zadyszkę. Klub z Gdyni nie wygrał od trzech spotkań. W poprzedniej kolejce “Arkowcy” zaliczyli remis, a wcześniej zanotowali dwie porażki. Obecnie znajdują się w tabeli Fortuna 1. ligi na trzecim miejscu. Na ich koncie widnieje 58 punktów. Na ten dorobek złożyło się 18 zwycięstw, cztery remisy, a także 11 porażek.

Arka - Sandecja

Analizując Arka – Sandecja kursy, warto pamiętać o tym, że ekipa z Nowego Sącza ostatnimi czasy też nie błyszczała – w dwóch poprzednich kolejkach dzieliła się punktami z przeciwnikami. Sandecja ma na koncie 47 punktów. Póki co 12-krotnie wygrywała, 11 razy remisowała, a poza tym poniosła 10 porażek.

Dlaczego proponujemy Arka – Sandecja typy, że to gospodarze odnotują triumf? Mamy na uwadze to, że gdynianie znajdują się wyżej w ligowej tabeli, a do tego w przeszłości pokazywali, że umieją grać przeciwko Sandecji – wygrali trzy z ostatnich pięciu spotkań, w których mierzyli się z tą ekipą.

To jednak nie wszystkie Arka – Sandecja typy, jakie przygotowaliśmy z okazji tego pojedynku. Przewidujemy ponadto, że w tym spotkaniu gole zdobywać będzie tylko jedna drużyna. Skąd właśnie takie przeczucia? Z tyłu głowy mamy to, że aż w czterech z ostatnich pięciu pojedynków z udziałem Sandecji na listę strzelców wpisywali się piłkarze tylko jednej ekipy.

Zanim spojrzysz na Arka – Sandecja zakłady, koniecznie przeanalizuj poniższe rezultaty – ta wiedza może się okazać bardzo pomocna.

Ostatnie bezpośrednie mecze:

 • Sandecja – Arka 3:1
 • Arka – Sandecja 3:0
 • Sandecja – Arka 1:5

Ostatnie mecze Arki:

 • Podbeskidzie – Arka 1:1
 • Arka – Miedź 0:2
 • Resovia – Arka 4:1

Ostatnie mecze Sandecji:

 • Sandecja – Chrobry 0:0
 • Zagłębie – Sandecja 3:3
 • Sandecja – Stomil 1:0

Oni się wyróżniają

Kto wyróżnia się pod względem skuteczności w ataku? Liderem Arki jest Adamczyk, autor 14 goli. Dla Sandecji najczęściej trafiał dotychczas Zjawiński. Ma na swoim koncie 8 bramek.

Arka – Sandecja transmisja. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz w Gdyni?

Mecz Arki z Sandecją będzie pojedynkiem w ramach 34. kolejki Fortuna 1. ligi. Zaplanowano go na 22 maja 2022 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 12:40.

Gdzie pojawi się Arka – Sandecja transmisja? Spotkanie będzie można oglądać w telewizji. Bezpośredni przekaz zostanie udostępniony na kanale Polsat Sport Extra.

FAQ

 • Kiedy mecz Arki z Sandecją? O której godzinie?

Pojedynek Arki z Sandecją zaplanowano na 22 maja 2022 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o godz. 12:40.

 • Gdzie najlepsze typy na starcie Arki z Sandecją?

Zostały one zawarte w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating