Arsenal – Leeds typy, kursy, analiza 08/05/2022

Podopieczni Mikela Artety mają za sobą kilka naprawdę udanych spotkań. Czy uda im się zostawić w pokonanym polu także zawodników popularnych Pawii? Arsenal – Leeds typy, kursy, analiza.

Arsenal – Leeds typy warte uwagi

Oto najciekawsze Arsenal – Leeds typy:

Powyżej 1 bramki oraz 8 rzutów rożnych

Pewnie już zdążyliście zauważyć, iż zakłady specjalne to jedna z naszych ulubionych form zakładania się z bukmacherem. W tym przypadku naprawdę warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji, albowiem na pierwszy rzut oka prawdopodobieństwo jej pozytywnego rozstrzygnięcia zdaje się być bardzo duże. Kanonierzy są ostatnio w naprawdę imponującej dyspozycji, tak więc zdobycie przynajmniej jednego trafienia nie sprawi im raczej problemów. Swoje “trzy grosze” muszą dorzucić również Mateusz Klich i spółka, gdyż ich ligowy byt nadal jest przecież zagrożony. Co z rzutami rożnymi? Podana linia jest na tyle niska, że misje jej przekroczenia byliby w stanie zrealizować nawet te najbardziej przeciętne zespoły. A pamiętajmy, że Arsenal do grona takich drużyn z pewnością nie należy.

Leeds otrzyma więcej kartek

Tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie jawi się jako prawdziwa promocja. Nikt bowiem w całej Premier League nie jest kartkowany częściej aniżeli The Peacocks. Co prawda pan Chris Kavanagh dość rzadko decyduje się sięgać do kieszeni, ale jesteśmy przekonani, że jeśli już zdecyduje się na ukaranie konkretnego zawodnika, to będzie to piłkarz występujący w koszulce Leeds.

arsenal leeds typy

Mamy tu fanów ligi portugalskiej? Podczas najbliższego weekendu na tamtejszych boiskach dojdzie do hitowego starcia pomiędzy Benfiką a FC Porto. Jesteście ciekawi, co myślimy o tym pojedynku? Spójrzcie zatem do naszego tekstu, który znajdziecie pod niniejszym linkiem.

Arsenal – Leeds kursy

Legalni polscy bukmacherzy są zgodni co do tego, kto powinien zgarnąć w tym meczu pełną pulę. Tym razem w pełni się z nimi zgadzamy.

Bukmacher Arsenal Remis Leeds
Fortuna 1.47 4.80 7.20
STS 1.47 4.75 6.30
3 1.47 4.85 6.75
Betclic 1.46 4.80 6.20
forBET 1.46 4.80 6.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jakie wyniki osiągały obydwie drużyny na przestrzeni paru minionych tygodni? Spójrzcie zatem do niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Leeds – Arsenal 1:4 (18 grudnia 2021)
Arsenal – Leeds 2:0 (26 października 2021)
Arsenal – Leeds 4:2 (14 lutego 2021)
5 ostatnich meczów Arsenalu
West Ham – Arsenal 1:2
Arsenal – Man Utd 3:1
Chelsea – Arsenal 2:4
Southampton – Arsenal 1:0

Arsenal – Brighton 1:2
5 ostatnich meczów Leeds
Leeds – Man City 0:4
Crystal Palace – Leeds 0:0
Watford – Leeds 0:3
Leeds – Southampton 1:1
Wolves – Leeds 2:3

Arsenal – Leeds prognozy

Dwie różne drużyny i dwa zupełnie inne cele, jednak każdy równie istotny. O mobilizacje do osiągnięcia korzystnego rezultatu powinniśmy być tu chyba zupełnie spokojni. Pytanie tylko, w czyich poczynaniach będzie jej nieco więcej. My naturalnie typujemy do zwycięstwa zespół z Londynu, lecz zastrzegamy, że równie dobrze może dojść tu do spore niespodzianki. Wszak każdy kolejny mecz jest dla Pawii meczem o przysłowiowe sześć punktów.

Arsenal – Leeds pytania od użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Arsenal – Leeds?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Emirates Stadium.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Odpowiedzialny za prowadzenie tych zawodów będzie pan Chris Kavanagh.