Austria Wiedeń – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online

Austria Wiedeń - Legia Warszawa gdzie oglądać
fot. Icon Sport

Ten mecz powinien zagwarantować mnóstwo emocji. W półfinale kwalifikacji Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa będzie musiała odrabiać straty. Czy to się uda? Czas pokaże – my póki co wyjaśniamy wam Austria Wiedeń – Legia Warszawa gdzie oglądać legalnie i za darmo.

Gdzie obejrzeć Austria Wiedeń – Legia Warszawa? Stream online

To może być naprawdę fantastyczne widowisko! Legia Warszawa na pewno jest mocno podrażniona po premierowym starciu z ekipą Austrii Wiedeń i będzie chciała poszukać szans na odrobienie strat. “Wojskowi” muszą zagrać bez kompleksów, muszą poszukać jakichś nowych rozwiązań, które pozwolą na to, by zaskoczyć przeciwnika.

Ci, którzy chcieliby obejrzeć ten mecz, mogą wykorzystać choćby internetowy przekaz  – dostępny będzie Austria Wiedeń – Legia Warszawa stream za free. Bezpośrednią transmisję w internecie udostępni serwis sport.tvp.pl. Poza tym mecz będzie można oglądać za darmo i w pełni legalnie w aplikacji TVP Sport.

Gdzie oglądać Austria Wiedeń – Legia Warszawa? Transmisja 

Lepsza dla was jest Austria Wiedeń  – Legia Warszawa transmisja telewizyjna? Żaden problem. Będzie również szansa na śledzenie rywalizacji w taki sposób.

Pierwsza połowa tego meczu dostępna będzie zarówno na TVP Sport, jak i TVP2. Później na TVP Sport trafi przekaz z meczu Lecha, a widzowie TVP2 będą mogli swobodnie śledzić drugą odsłonę rewanżowego meczu Austrii Wiedeń z Legią Warszawa.

Ten pojedynek odbędzie się 17 sierpnia 2023 roku. Początek futbolowej rywalizacji nastąpi o godzinie 19:00.

Pierwszy mecz: jak było w Warszawie?

Dowiedzieliście się już, Austria Wiedeń – Legia Warszawa gdzie oglądać starcie, które odbędzie się we Wiedniu. Teraz musimy jeszcze wrócić do pierwszej konfrontacji tych dwóch ekip. Doszło do niej 10 sierpnia 2023 roku. Wtedy lepiej zaprezentowała się drużyna Austrii Wiedeń – wygrała 2:1. 

Listę strzelców w 11. minucie otworzył Huskovic. W 56. minucie ten zawodnik raz jeszcze wpisał się do protokołu. Wynik 0:2 stawiał Legię w trudnym położeniu. Gdy wydawało się, że taki rezultat może utrzymać się do końca, do akcji wkroczył Muci. W 87. minucie trafił i dał Legii nadzieję na pozostanie w el. LKE.