Baraże o 1 Ligę: kiedy półfinały i finał? Gdzie oglądać transmisję? Które drużyny z eWinner 2. ligi grają?

Stało się to, na co kibice przygotowywali się już kiedy sezon eWinner 2. ligi zmierzał ku końcowi. Czas na baraże o 1. Ligę. Wystąpią w nich: Motor Lublin, Wigry Suwałki, Ruch Chorzów oraz Radunia Stężyca. Poznaj zasady baraży o 1. ligę, kiedy półfinały, finał i gdzie oglądać transmisje na żywo. Wyniki możesz śledzić u nas.

eWinner 2. liga – baraże o 1. Ligę

Mecze półfinałowe zostaną rozegrane już 25 maja 2022 roku. Ich pary znamy już od końca sezonu, bowiem nie było losowania, a zadecydowały pozycje zajęte na koniec sezonu eWinner 2. ligi. Gospodarzami spotkań będą drużyny, które w tabeli zajęły wyższe miejsca.

baraże o 1 ligę

Nie będzie rewanży. Jeden mecz zadecyduje więc, które drużyny awansują do finału baraży. Starcie finałowe (także jeden mecz) zostanie rozegrane 29 maja 2022 roku, o godzinie 17:00. Gospodarzem będzie drużyna, która zajęła wyższe miejsce w sezonie zasadniczym.

Gdzie oglądać baraże o 1. ligę? Półfinały, a także finał pokaże otwarty kanał TVP Sport. Transmisja online także w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej tego nadawcy.

0 0 votes
Article Rating