Barcelona – Real Madryt typy i analizy | 12.01.2022

Przed nami półfinałowe starcie Superpucharu Hiszpanii, które odbędzie się w dalekim Rijadzie, w Arabii Saudyjskiej. Kto będzie górą? FC Barcelona czy Real Madryt?

Barcelona – Real typy bukmacherskie

Sprawdź przygotowane przez nas przed meczem Barcelona – Real Madryt typy.

Barcelona Real typy

Królewscy pokonają Dumę Katalonii i zameldują się w finale?

Naszym zdaniem tak. Real Madryt jest faworytem tego meczu, ale bukmacherzy nie są ku temu w 100% przekonani, bowiem neutralny teren w Arabii Saudyjskiej potrafi zaskakiwać. Naszym zdaniem górą będą Królewscy, którzy wygrają mecz, wygrają pierwszą połowę i jako pierwsi wpiszą się na listę strzelców. Dlaczego? Zobacz nasze analizy, żeby zrozumieć te na Barcelona – Real typy.

Zacznijmy od tego, że Real Madryt wygrał 15 z 18 ostatnich spotkań, tylko raz przegrywając i dwukrotnie remisując. Dobrą passę notuje także FC Barcelona, która jest niepokonana od pięciu spotkań, z których wygrała trzy mecze. Czeka więc nas ciekawe Gran Derbi. Warto jednak zauważyć, że Real wygrał cztery ostatnie bezpośrednie mecze przeciwko Barcelonie, a od pięciu w bezpośrednich pojedynkach jest niepokonany. Nie można przejść obojętnie także wokół sytuacji kadrowej, która wygląda zdecydowanie na niekorzyść Dumy Katalonii. Xavi nie może skorzystać z Araujo, Braithwaite'a, Demira, Garcii, Pedriego, Roberto, Torresa, Wague oraz de Jonga. Królewscy zagrają bez Bale'a, Carvajala, Diaza oraz Jovicia.

Argumentem przemawiającym za tym, że Real wygra pierwszą połowę jest statystyka mówiąca o tym, że Królewscy wygrali pierwszą część spotkania w 10 z ostatnich 15 meczy. Barcelonie udało się to z kolei tylko w 1 z 4 ostatnich spotkań. Ponadto Real Madryt aż w 12 z ostatnich 15 spotkań jako pierwszy wpisywał się na listę strzelców. Myślimy, że te statystyki są dość wymowne, żeby ukierunkować nas na prezentowane na Barcelona – Real Madryt typy.

Gdzie obejrzeć Barcelona – Real Madryt? Transmisja na żywo

Transmisję telewizyjną zapewni stacja Eleven Sports 1, a z Barcelona – Real stream online u bukmachera STS. Początek meczu 12 stycznia 2022 roku, punktualnie o godzinie 20:00 czasu polskiego. Liczymy na ciekawe widowisko i olbrzymie emocje!

FAQ

FC Barcelona - Real Madryt

  • Gdzie zostanie rozegrany mecz FC Barcelona – Real Madryt?

Na King Fahd International Stadium w Rijadzie (Arabia Saudyjska).

  • Gdzie oglądać mecz?

Eleven Sport 1 od godziny 20:00.