Betis – Manchester United typy i kursy (16.03.2023)

We współczesnym futbolu nie istnieje coś takiego jak pewny awans czy też wynik. Trzybramkowa przewaga zdaje się dawać jednak Czerwonym Diabłom dość spory bufor bezpieczeństwa. Jak zatem może wyglądać ich starcie z ekipą ze stolicy Andaluzji? Betis – Manchester United typy, kursy i zapowiedź znajdziesz poniżej.

Betis – Manchester United typy i przewidywania

Lata udręki dla kibiców United zdają się dobiegać powoli końca. Wygrana w Pucharze Ligi, dalszy udział w Pucharze Anglii oraz Lidze Europy, a także ciągła walka o jedno z miejsc na ligowym podium. Nastały lepsze czasy dla fanów najbardziej utytułowanej angielskiej drużyny. Co do tego nie ma nawet najmniejszej dyskusji.

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że tylko niespotykany kataklizm byłby w stanie odebrać podopiecznym Erika ten Haga możliwość gry w czołowej ósemce trwającej edycji tzw. zaplecza Champions League.

betis-manchester-united-typy

Nadmierne ryzyko nawet w przypadku takich spotkań nie jest jakoś specjalnie wskazane. W propozycjach zawartych w sekcji Betis – Manchester United typy chcielibyśmy więc polecić Wam zakład na triumf gości w zaledwie jednej z połów tego pojedynku. Uważamy, że będzie to zdecydowanie najrozsądniejsza z opcji.

Stare porzekadło mówi, iż nic dwa razy się nie zdarza. Mamy pewne wątpliwości, czy powiedzenie to ma zastosowanie także w przypadku spotkań piłkarskich na najwyższym poziomie. Jeśli obserwowało się wcześniejsze zaangażowanie, a także późniejszą reakcję na zdobycie bramki przez Wouta Weghorsta, to ciężko oprzeć się wrażeniu, że ten gracz może pokonać golkipera Betisu także podczas potyczki rewanżowej.

Taki scenariusz jest rzecz jasna równy dość wysokiemu kursowi, ale naszym skromnym zdaniem jest on idealnie proporcjonalny w odniesieniu do podejmowanego ryzyka.

Betis – Manchester United ostatnie wyniki

Od pierwszego z meczów pomiędzy Betisem a Manchesterem minęło raptem kilka dni. Przez ten czas każda z drużyn zdołała rozegrać tylko jedno spotkanie i co ciekawe oba te mecze zostały zakończone wynikiem remisowym. O aktualnej dyspozycji Los Verdiblancos oraz Czerwonych Diabłów mówi więc nam to stosunkowo niewiele. Taka niewiadoma to swoją drogą całkiem interesujące zjawisko. Nie ukrywamy, że pierwszego gwizdka zmagań na Estadio Benito Villamarín wyczekujemy z przysłowiowymi wypiekami na twarzy. Niech wygra lepszy!

Ostatnie mecze Betisu

 • Villarreal – Betis 1:1
 • Manchester – Betis 4:1
 • Betis – Real Madryt 0:0

Ostatnie mecze Manchesteru

 • Manchester – Southampton 0:0
 • Manchester – Betis 4:1
 • Liverpool – Manchester 7:0

Betis – Manchester United bezpośrednie mecze

 • Manchester – Betis 4:1
 • Betis – Manchester 1:0

Bilans bezpośrednich pojedynków obu ekip jest jak na razie dość skromny i wyjątkowo wyrównany. Najprawdopodobniej któraś z drużyn wyjdzie niebawem w takim małym zestawieniu na delikatne prowadzenie. Co do tego, kto to będzie mamy już swoje przypuszczenia.

Betis – Manchester United kursy bukmacherskie

Betis – Manchester United typy, to nie jedyne istotne informacje, jakie warto sobie w tym momencie przyswoić. Polecamy więc rzucić okiem także w kierunku kursów bukmacherskich na omawiane starcie:

 • Wygrana Betisu: 3.60 
 • Remis: 3.60
 • Wygrana Manchesteru United: 2.05

Gdzie oglądać Betis – Manchester United ? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie oczywiście dostępna za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. W licznych komentarzach pytaliście także, o której Betis – Manchester United? Pierwszy gwizdek tych zmagań zaplanowano więc na 18:45 w dniu 16 marca bieżącego roku.