Borussia Dortmund – FSV Mainz gdzie oglądać? Transmisja i stream online

borussia-dortmund-fsv-mainz-gdzie-ogladac
fot. Icon Sport

Przed nami historyczny dzień w niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej. Lada chwila mistrzowską koronę po dziesięciu latach może utracić ekipa Bayernu Monachium. Sprawdźcie Borussia Dortmund – FSV Mainz gdzie oglądać, aby nie przegapić możliwej mistrzowskiej fety w wykonaniu ekipy BVB.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – FSV Mainz? Transmisja

Wszyscy zainteresowani powinni być świadomi tego, iż z meczu Borussia Dortmund – FSV Mainz transmisja będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Pierwszy gwizdek meczu powinien wybrzmieć około godz. 15:30 w dniu 27 maja 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Borussia Dortmund – FSV Mainz? Stream online

Czy u bukmacherów także będzie można znaleźć Borussia Dortmudn – FSV Mainz stream za free? Ależ naturalnie! Sposobność obserwacji tego spotkania będą mieli wszyscy klienci Betclic-a, Fortuny, STS-a oraz Superbet-a. Wystarczy, że użytkownik dokona rejestracji konta gracza, w którejś z wymienionych firm.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 

Walka o spełnienie marzeń

Popularni Die Borussen to bez wątpienia druga najlepsza drużyna w najnowszej historii futbolu u naszych zachodnich sąsiadów. Na przestrzeni paru ostatnich lat zawsze coś tej ekipie jednak brakowało. Jeśli nie zimnej krwi w kluczowych momentach sezonu, to po prostu piłkarskich umiejętności, w których to Bayern absolutnie nie miał sobie równych.

Podczas kończącej się właśnie kampanii wszystko wreszcie zagrało chyba jak należy. Edin Terzic zdołał stworzyć ekipę do zadań specjalnych. Drużynę, która jest w stanie walczyć o najwyższe cele. Na ich szczęście zbiegło się to z jednym z najsłabszych sezonów Bawarczyków w XXI wieku. Lepsza okazja na wskoczenie na mistrzowski tron szybko raczej nie nadejdzie. Marco Reus i spółka są zapewne tego doskonale świadomi.

Jeśli wahacie się, czy i Borussia Dortmund – FSV Mainz gdzie oglądać, to polecamy odłożyć te wszystkie rozterki na bok. Na Signal Iduna Park może bowiem dojść do jednych z najpiękniejszych scen w całej historii dortmundzkiego klubu. Nie możecie tego przegapić!