Braga – Rangers typy, kursy, analiza 07/04/2022

W ostatniej z par ćwierćfinałowych naprzeciw siebie staną zawodnicy z gorącego Półwyspu Iberyjskiego i nieco chłodniejszych Wysp Brytyjskich. Dla której ze stron finał tych zmagań okaże się szczęśliwszy? Braga – Rangers typy, kursy, analiza. Miłej lektury!

Braga – Rangers typy warte uwagi

Nie musicie już rozmyślać nad interesującymi propozycjami dotyczącymi tego spotkania. Oto nasze Braga – Rangers typy:

Powyżej 2.5 gola

Jeśli poświęciliście choćby chwilę na zweryfikowanie bieżącej dyspozycji obu stron, to wiecie już zapewne doskonale, że przede wszystkim Szkoci trafiali ostatnio do siatek rywali naprawdę często. Co prawda potyczka z Bragą będzie dla nich o wiele cięższa niż znaczna większość pojedynków ligowych, lecz mimo to wierzymy, że uda im się utrzymać dobrą passę. Czy oznacza to zatem, że spisujemy Os Arcebispos na straty? Absolutnie nie! Jesteśmy przekonani, że portugalska ekipa postara się o sprawienie niespodzianki.

Horta bądź Morelos zdobędą bramkę

Liczymy na sporą ilość goli, ale przecież ktoś musi te bramki zdobywać. Naturalną koleją rzeczy byłoby to, aby obowiązek ten spadł na barki najlepszych strzelców w szeregach obu ekip. Tak się składa, że zarówno Ricardo Horta jak i Alfredo Morelos są ostatnimi czasy w naprawdę dobrej formie. Wydaje się zatem, że można pokładać nadzieje w ich kolejnym znakomitym występie.

Goście wykonają więcej rzutów rożnych

No i na koniec prawdziwa perełka nad perełkami. Jak bowiem inaczej nazwać zakład z takim kursem? Statystyki nie kłamią. Braga na krajowym podwórku wykonuje średnio niespełna pięć rzutów rożnych podczas jednego spotkania. Ile kornerów w tym samym czasie egzekwują Rangersi? Grubo ponad siedem! Sens tej propozycji jest więc chyba całkowicie jasny, prawda?

braga rangers typy

Zainteresowanych zapraszamy również do lektury tekstu związanego z pojedynkiem pomiędzy West Hamem a Olympique Lyon.

Braga – Rangers kursy

Zdaniem legalnych polskich firm oferujących zakłady wzajemne to Portugalczycy mają nieco większe szanse na triumf w tym meczu. My jesteśmy nieco innego zdania, aczkolwiek w pełni rozumiemy postawę bukmacherów.

Bukmacher Braga Remis Rangers
Fortuna 2.38 3.40 2.96
STS 2.40 3.35 3.00
LVBET 2.35 3.35 3.15
Betclic 2.38 3.35 3.05
forBET 2.38 3.35 3.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Braga oraz Rangersi mierzyli się ze sobą dotychczas zaledwie dwukrotnie. W obu przypadkach górą byli piłkarze ze Szkocji. Czy tym razem będzie podobnie?

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Braga – Rangers 0:1 (26 lutego 2020)
Rangers – Braga 3:2 (20 lutego 2020)
5 ostatnich meczów Bragi
Braga – Benfica 3:2
Portimonense – Braga 1:2
Monaco – Braga 1:1
Braga – Gil Vicente 0:1

Braga – Monaco 2:0
5 ostatnich meczów Rangersów
Rangers – Celtic 1:2
Dundee – Rangers 1:2
Crvena zvezda – Rangers 2:1
Dundee – Rangers 0:3
Rangers – Crvena zvezda 3:0

Braga – Rangers przewidywania

Za obiema ekipami bardzo istotne starcia ligowe. Braga po arcyciekawym boju pokonała faworyzowaną Benficę, natomiast The Gers ponieśli nieznaczną porażkę w derbowej batalii z Celticiem. Każdy z tych zespołów ma więc zatem coś do udowodnienia. Portugalczycy, że triumf nad ekipą z Estádio da Luz nie był przypadkiem, a Szkoci, że prestiżowa przegrana to tylko mały wypadek przy pracy. Takie okoliczności zapowiadają nam naprawdę interesujące spotkanie. Oby było ono obfite w parę naprawdę pięknych goli. To one są bowiem kwintesencją futbolu.

Braga – Rangers pytania od graczy

  • O której początek spotkania SC Braga – Rangers F.C. ?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 7 kwietnia 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten mecz?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdują się w tej części naszego tekstu, która zatytułowana jest jako Braga – Rangers kursy.

0 0 votes
Article Rating