Chelsea – Borussia Dortmund gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Chelsea - Borussia Dortmund gdzie oglądać

Czas na rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jednym z nich będzie Chelsea – Borussia Dortmund. Gdzie oglądać? Na którym kanale transmisja?

Gdzie oglądać Chelsea – Borussia Dortmund? Transmisja telewizyjna

Otóż, z meczu 1/8 finału Champions League, Chelsea – Borussia Dortmund transmisja na kanale Polsat Sport Premium 1. Niestety spotkanie to nie będzie dostępne na otwartym kanale TVP, gdyż Telewizja Polska zdecydowała się pokazać jutrzejszy mecz Bayernu z PSG. Wobec tego, jeśli chodzi o telewizję, Polsat Sport Premium 1 będzie jedynym kanałem w Polsce, na którym będzie można oglądać transmisję meczu Chelsea – Borussia Dortmund. Gdzie oglądać w internecie? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Czy będzie z Chelsea – Borussia Dortmund stream online?

Owszem, z meczu Chelsea – Borussia Dortmund transmisja online będzie dostępna. Możesz skorzystać z serwisu Polsat Box Go, a jeżeli jesteś abonamentem Polsat Sport Premium 1, to znajdziesz tam z Chelsea – Borussia Dortmund stream online za darmo. Jeżeli nie, możesz wykupić dostęp do transmisji online.

Chelsea odrobi straty?

Przed londyńską Chelsea trudne wyzwanie. Borussia wygrała pierwszy mecz, rozgrywany w Dortmundzie 1:0. The Blues przełamali się ostatnio, wygrywając z Leeds 1:0 po tym, jak wcześniej kończyli aż siedem spotkań bez zwycięstwa. Czy to oznacza powrót na właściwą ścieżkę? Borussia Dortmund będzie zdecydowanie wymagającym rywalem i przy Stamford Bridge zagra bez kompleksów. Przypomnijmy, kiedy Chelsea – Borussia. O której godzinie? 7 marca 2023 roku, o 21:00.