Chile – Argentyna typy, kursy, transmisja | 28.01

Czas na kolejny dzień z eliminacjami Mistrzostw Świata w strefie CONMEBOL. W jednym z ciekawszych spotkań, Chile podejmie Argentynę.

Chile – Argentyna typy bukmacherskie (28.01.2022)

Zobacz nasze na mecz Chile – Argentyna typy i kursy bukmacherskie.

chile argentyna typy

Chile przybliży się do Mistrzostw Świata w Katarze?

Argentyna jest już pewna awansu na mundial w Katarze, a reprezentacja Chile wciąż musi walczyć. Do obsadzenia pozostały dwa miejsca, zapewniające bezpośredni awans oraz jedno, premiowane grą w barażach. Chile zajmuje w tej chwili siódme miejsce, które nie daje jakichkolwiek szans na awans, ale wygrana może im pozwolić wywindować się w tabeli. Czy jednak da się pokonać Argentynę?

Nasze na Chile – Argentyna typy wskazują, że mecz nie zakończy się remisem. Dlaczego tak uważamy? Otóż każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczów kończył się remisem i trudno uwierzyć, żeby znów ziścił się podział punktów. Zwłaszcza, że Chile musi grać o pełną pulę, bowiem remis, przy niekorzystnych wynikach na innych boiskach, może oddalić tę reprezentację od Mistrzostw Świata w Katarze.

Stawiamy też na mecz Chile – Argentyna zakłady, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu. Taka sytuacja miała miejsce w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań tych reprezentacji. Zobacz też typy na Ekwador – Brazylia.

Gdzie z Chile – Argentyna transmisja i stream online?

Mecz pokaże TVP Sport, a początek 28 stycznia, o godzinie 1:15 w nocy czasu polskiego. Skrót oraz stream online dostępny będzie na stronie internetowej TVP Sport.

FAQ

  • Czy Argentyna ma już zapewniony awans?

Tak. Argentyńczycy bez względu na wynik tego meczu, mają zapewniony awans na Mistrzostwa Świata w Katarze.

  • Czy Chile wciąż może awansować?

Tak, jednak potrzebuje punktów. Najlepiej zwycięstwa. Ewentualna porażka może nieco skomplikować sytuację Chilijczyków.

Sprawdź typy na Egipt – Maroko w Pucharze Narodów Afryki.

0 0 votes
Article Rating