Eintracht – Barcelona typy, kursy, gdzie oglądać? 07/04/2022

Choć jeszcze kilkanaście tygodni temu brzmiało to nieco abstrakcyjnie, to Duma Katalonii może zakończyć ten sezon z co najmniej jednym trofeum. Czy będzie nim puchar za zwycięstwo w Lidze Europy? Eintracht – Barcelona typy, kursy, gdzie oglądać?

Eintracht – Barcelona typy warte uwagi

Oto Eintracht – Barcelona typy, które przykuły naszą największą uwagę:

eintracht barcelona typy

Jeśli oczekujecie większej dawki informacji związanych z rozgrywkami Ligi Europy, to serdecznie zapraszamy do lektury naszego kolejnego artykułu. Pochyliliśmy się w nim nad potyczką pomiędzy RB Lipsk a Atalantą Bergamo.

Barcelona wygra całe spotkanie

Każdy, kto miał w ostatnim czasie okazję choćby przez chwilę śledzić poczynania Barcelony, ten wie, że Blaugrana poczyniła na przestrzeni kilku miesięcy niebywały postęp. To nie jest już ta sama Barca co w pierwszej części sezonu. Nie jesteśmy 100% pewni, że podopieczni Xaviego zostaną zwycięzcami tego dwumeczu, aczkolwiek ich triumf w jego pierwszej odsłonie wydaje nam się bardzo prawdopodobny.

eintracht barcelona typy

Więcej niż 2.5 bramki

Dla niezbyt szczelnej defensywy Orłów pojedynek z ekipą z Katalonii może być prawdziwą katorgą. Na myśl o starciach z Aubameyangiem czy też Torresem defensorzy Eintrachtu miewali już na pewno liczne koszmary. Przewidujemy, że czwartkowy wieczór na obiekcie we Frankfurcie może być naprawdę obfity w gole. Być może będą to nawet gole po każdej ze stron.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Ostatnim akcentem tego akapitu będzie zakład dotyczący rzutów rożnych. Jak doskonale wiecie, w naszym przypadku tego typu propozycje są niemalże tradycją. Po raz kolejny mamy solidne postawy, by sądzić, że linia dziesięciu kornerów będzie bezproblemowo pokryta przez obydwie ekipy. Ich ligowa średnia wynosi na ten moment grubo powyżej pięciu rzutów rożnych w przeliczeniu na jeden mecz. Gdyby więc udało im się ją podtrzymać, to sukces murowany!

Eintracht – Barcelona kursy

Kursy bukmacherskie na omawianą potyczkę przedstawiają się natomiast następująco:

Bukmacher Eintracht Remis Barcelona
Fortuna 4.55 4.10 1.70
STS 4.45 4.20 1.70
LVBET 4.85 4.25 1.70
Betclic 4.60 4.10 1.69
forBET 4.60 4.10 1.69

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Z dwójki Eintracht – Barcelona dużo lepiej w ostatnich tygodniach spisywali się Ci drudzy. Dowody takiego stanu rzeczy znajdziecie zresztą w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
5 ostatnich meczów Eintrachtu
Eintracht – Furth 0:0
Eintracht – Nurnberg 1:1
RB Lipsk – Eintracht 0:0
Eintracht – Betis 1:1

Eintracht – Bochum 2:1
5 ostatnich meczów Barcelony
Barcelona – Sevilla 1:0
Real Madryt – Barcelona 0:4
Galatasaray – Barcelona 1:2
Barcelona – Osasuna 4:0
Barcelona – Galatasaray 0:0

Eintracht – Barcelona prognozy

Dystans dzielący w La Lidze Barcelonę oraz Real uległ już wyraźnemu zmniejszeniu. Pora zatem, aby Duma Katalonii pokazała się z dobrej strony także podczas zmagań na europejskich arenach. Nie wydaje się, aby Eintracht był rywalem, który może sprawić Gaviemu i spółce jakieś większe problemy. Różne sensacyjne rozstrzygnięcia już jednakże widzieliśmy i jesteśmy świadomi, że niczego nie można być w 100% pewnym. Tradycyjnie boisko zweryfikuje, kto tym razem okaże się lepszy.

Eintracht – Barcelona najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Eintracht Frankfurt – FC Barcelona?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Deutsche Bank Park we Frankfurcie.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tej rywalizacji wyznaczono pana Srdjana Jovanovica.

0 0 votes
Article Rating