Eintracht – Napoli składy wyjściowe

eintracht-napoli-sklady

Zwycięzcy poprzedniej edycji Ligi Europy kontra prawdziwa rewelacja bieżącego sezonu włoskiej Serie A. Na papierze rywalizacja we Frankfurcie zapowiada się arcyciekawie. Czy uda się to potwierdzić na boisku? Sprawdźcie, jak prezentują się Eintracht – Napoli składy.

Eintracht – Napoli składy

Tak prezentują się Eintracht – Napoli składy opublikowane na oficjalnych profilach klubowych obu stron tej rywalizacji:

Skład Eintrachtu:


Skład Napoli:

Najlepszy sezon w historii Napoli?

Eintracht – Napoli składy pokazują wyraźnie, że obaj szkoleniowcy podchodzą do tego pojedynku niezwykle poważnie. Ciężko zresztą wyobrazić sobie, aby było inaczej. Wszak Liga Mistrzów to rozgrywki, o których wygraniu marzy właściwie każdy zespół na świecie. Traktowanie ich po macoszemu byłoby więc zdecydowanie nierozsądne.

Fani futbolu w ofensywnym wydaniu nie powinni być zawiedzeni choćby przez moment podczas śledzenia spotkania na Deutsche Bank Park. Takie nazwiska jak Kolo Muani, Osimhen czy też Kvaratskhelia gwarantują bowiem olbrzymie pokłady emocji. I to głównie tych pozytywnych.

Azzurri na krajowym podwórku w trwającej kampanii nie mają sobie absolutnie równych. Czy starcie z popularnymi Orłami udowodni, że także w Champions League trzeba będzie ich zaliczać do wąskiego grona faworytów? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.