Raków – Jagiellonia typy, zakłady ✔️ 18.12.2021

Przed nami kolejne zmagania w ramach PKO BP Ekstraklasy. W Częstochowie miejscowy Raków zmierzy się z Jagiellonią. Ten mecz już w sobotę o godzinie 20:00. Powinno być ciekawie!

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok typy

Tradycyjnie mamy dla was atrakcyjne Raków – Jagiellonia typy. Przewidujemy, że ten pojedynek dostarczy wielu emocji. Za faworyta uznać należy oczywiście ekipę z Częstochowy, która dotychczas radziła sobie lepiej niż białostoczanie.

raków jagiellonia typy

Bramki na kontach obu ekip

Przygotowaliśmy Raków – Jagiellonia typy dotyczące goli. Naszym zdaniem padną one z obu stron. Dlaczego tak przewidujemy? Wzięliśmy pod uwagę między innymi to, że aż w czterech z pięciu ostatnich meczów „Jagi” bramki zdobywały obie drużyny.

Wygrana Rakowa

Za faworyta tego spotkania uważamy gospodarzy. Sądzimy, że częstochowianie zgarną tutaj pełną pulę. Skąd takie Raków – Jagiellonia typy? Uwzględniliśmy to, że Raków wygrał trzy z ostatnich pięciu spotkań z ekipą z Białegostoku. Wymowna statystyka.

Pierwszy gol dla Rakowa

Typujemy, że częstochowianie otworzą wynik tego spotkania. Właśnie ten zespół strzelał pierwszego gola w 12 z ostatnich 15 meczów w PKO Ekstraklasie.

Czy faworyt zrobi swoje?

Za faworyta tego meczu uznaje się Raków Częstochowa. Co prawda częstochowianie ostatnimi czasy grają „w kratkę”, ale jeżeli będą trzymać się reguły dotyczącej przeplatania porażek wygranymi, to teraz nadszedł czas na zwycięstwo. Pomóc powinien domowy obiekt.

Jagiellonia też zalicza wzloty i upadki. W tabeli plasuje się niżej niż Raków. Częstochowianie zgromadzili 32 punkty, natomiast „Jaga” ma osiem „oczek” mniej.

Nie wszyscy zagrają

Raków – Jagiellonia składy nie będą optymalne. Wszystko ze względu na kontuzje, z którymi borykają się niektórzy zawodnicy. W szeregach ekipy z Częstochowy kłopoty zdrowotne mają Cebula, Sapała i Wydra. W Jagiellonii borykają się z nimi Imaz oraz Runje.

Trenerzy tych zespołów mają więc pewne problemy i muszą się trochę nagłowić, żeby odpowiednio skomponować wyjściowe jedenastki. Kadry są jednak dość szerokie, więc zawsze można pokusić się o znalezienie wartościowych zmienników.

Ostatnie wyniki

W ostatnich dwóch spotkaniach Raków zdobył trzy punkty, podobnie zresztą jak i Jagiellonia. Na pewno ostatnimi czasy obie ekipy prezentowały bardzo nierówną formę, co przekuło się na odnoszone wyniki w poszczególnych spotkaniach.

Jeżeli chodzi o ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip, to wygrała w nim drużyna z Białegostoku. 1 sierpnia 2021 roku białostoczanie triumfowali 3:0.

Gdzie Raków – Jagiellonia transmisja?

Spotkanie zaplanowano na sobotę. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:00. Mecz będzie można śledzić na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Dostępna będzie też Raków – Jagiellonia transmisja online – na nc+ GO.

Tu znajdziesz najlepsze Raków – Jagiellonia kursy

Wysokie Raków – Jagiellonia kursy dostępne są u takich bukmacherów jak STS, LVBET oraz Fortuna. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich usług, tym bardziej że mają bogatą ofertę i profesjonalną obsługę.

FAQ przed Raków – Jagiellonia

  • Gdzie dostępna będzie transmisja?
    Transmisja na żywo na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Gdzie typy na mecz?
    Typy na sobotnie spotkanie zaprezentowaliśmy w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating