Ekwador – Senegal typy, kursy i zakłady (29.11.2022)

Przed nami niezwykle na interesujący mecz grupy A. To starcie zadecyduje o tym, kto ostatecznie zamelduje się w 1/8 finału. Walka będzie z pewnością niezwykle zacięta. Kto wygra mecz Ekwador – Senegal? Typy bukmacherskie, kursy i zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Ekwador – Senegal typy na MŚ 2022 (29.11.2022)

Już kilka chwil po losowaniu grup na MŚ w Katarze w gronie oznaczonym literką A murowanym faworytami do awansu zdawali się być reprezentanci Holandii. Oranje to bowiem ekipa z dość sporymi tradycjami, która w swojej dotychczasowej historii już kilkukrotnie stawała na podium w trakcie imprez o podobnej randze. Co prawda miało to miejsce stosunkowo dawno temu, ale nadal drzemie w nich spory potencjał, którego absolutnie nie należy lekceważyć.

Sytuacja po dwóch seriach gier grupy A nie jest jednak tak oczywista, jak pierwotnie zakładano. Co prawda podopieczni Louisa van Gaala mają na swoim koncie cztery oczka, lecz tuż za ich plecami z takim samym dorobkiem znajdują się Ekwadorczycy, a zaledwie jedno oczko mniej zdołali zgromadzić reprezentanci Senegalu. Memphis Depay i spółka awans mają więc już praktycznie zapewniony, ale kwestią sporną pozostaje to, z której lokaty go uzyskają i który z zespołów będzie im w dalszych zmaganiach towarzyszył.

ekwador-senegal-typy

Znając powagę sytuacji, w sekcji Ekwador – Senegal zakłady bukmacherskie mocno oprzemy się na propozycjach związanych ze zdobyczą bramkową obu ekip, a także tym, ile kartoników podczas tego wieczoru zdecyduje się pokazać pan Clement Turpin.

Nudne 0:0 raczej zdecydowanie nam nie grozi. W pierwszej kolejności warto więc zwrócić uwagę na zakłady, wedle których zarówno Ekwador, jak i Senegal zdobędą przynajmniej po jednej bramce. Jako że będzie to raczej okupione sporym poświęceniem, to zasadne wydaje nam się także opcja na co najmniej pięć żółtych kartek. Niewykluczone także, że arbiter będzie musiał sięgnąć po kartonik koloru czerwonego. To jednak opcja dla tych nieco odważniejszych.

Obydwie drużyny w przeszłości zaledwie raz zdołały opuścić fazę grupową. Jest więc o co walczyć i o odstawianiu nogi nie będzie nawet mowy. Pojedynek to zresztą pierwszy z meczów, które będą oficjalnie rozstrzygać o tym, jakie zespoły będzie nam dane ujrzeć w kolejnej fazie turnieju. Znalezienie się w najlepszej szesnastce MŚ to spory sukces. Zwłaszcza dla zespołów pokroju Ekwadoru oraz Senegalu. Emocji na boisku oraz na trybunach będzie więc bez wątpienia mnóstwo. Kto ostatecznie będzie górą? O tym przekonamy się już za kilka godzin.

Bezpośrednie mecze Ekwador – Senegal

  • Ekwador – Senegal 0:1

W przeszłości reprezentacje Ekwadoru oraz Senegalu mierzyły się ze sobą zaledwie raz. Przed ponad dwudziestoma laty nieznacznie lepsi okazali się Senegalczycy, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 1:0. Teraz o podobny rezultat będzie zdecydowanie trudno, gdyż każda z ekip nadal ma spore szanse na awans do dalszej fazy zmagań.

Ostatnie 5 meczów Ekwadoru

Ostatnie 5 meczów Senegalu

Ekwador – Senegal kursy

Zdaniem bukmachera Betclic Ekwador – Senegal kursy bukmacherskie na to starcie przedstawiają się następująco:

  • Wygrana Ekwadoru – 2.47
  • Remis – 3.20
  • Wygrana – Senegalu – 3.15

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Ekwador – Senegal zakłady bukmacherskie?

Tylko nieliczni bukmacherzy sprostali wymagającemu zadaniu, jakim było przygotowanie atrakcyjnej oferty na czas MŚ w Katarze. Które firmy należy bez wątpienia zaliczyć do takiego grona? Oto krótka lista:

  1. STS 
  2. Superbet
  3. Fortuna 
  4. Betclic

Kiedy mecz Ekwador – Senegal: o której?

Pierwszy gwizdek omawianej rywalizacji na Khalifa International Stadium powinien wybrzmieć około godz. 16:00 w dniu 29 listopada bieżącego roku. Mimo iż obiekt w Doha nie jest największym ze stadionów, na których są rozgrywane tegoroczne mistrzostwa, to atmosfera będzie bez wątpienia znakomita. Kibice obydwu reprezentacji udowodnili już w poprzednich starciach, że potrafią się bawić na trybunach jak mało kto.

Gdzie oglądać Ekwador – Senegal? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie możliwa do śledzenia na antenach Telewizji Polskiej. Mowa tu konkretnie o kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Znalezienie ciekawych propozycji bukmacherskich na każde ze spotkań jest sporym wyzwaniem. Jeśli tym razem takie zadanie Was przerosło, to śmiało rzućcie okiem na kilka naszych interesujących typów. Znajdziecie je w kilku niniejszych tekstach: