Fiorentina – Juventus typy, kursy, analiza i transmisja

Przez dłuższy czas Viola znajdowała się na miejscach gwarantujących jej udział nawet w rozgrywkach Ligi Europy. Teraz przy niekorzystnych wynikach pozostałych meczów może znaleźć się zupełnie poza europejskimi pucharami. Czy taka perspektywa pozwoli podopiecznym Vincenzo Italiano na nawiązanie równorzędnej walki ze Starą Damą? Fiorentina – Juventus typy, kursy, analiza i transmisja.

Najlepsze na Fiorentina – Juventus typy bukmacherskie

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe Fiorentina – Juventus typy, to zawsze możecie skorzystać z kilku naszych propozycji. Skuteczność mamy dość dobrą, więc nie macie się raczej czego obawiać.

Nostalgiczny powrót

Dusan Vlahovic podkreślał w licznych wywiadach, jak wiele zawdzięcza Fiorentinie, a zwłaszcza osobom odpowiedzialnym za ściągnięcie jego osoby na Półwysep Apeniński. Po kilku miesiącach od przenosin młody Serb powróci w sobotni wieczór na obiekt we Florencji. Ponowna wizyta na Artemio Franchi będzie się na pewno wiązała ze sporym przeżyciem. Profesjonalizm powinien jednak wygrać nad emocjami. Liczymy, że o huczne pożegnanie z ukochanym klubem powalczy także Paulo Dybala. Czy łzy na jego twarzy pojawią się po raz kolejny? Czas pokaże.

fiorentina juventus typy

Choć Fiorentina – Juventus kursy na to, iż turyńczycy wygrają dowolną połowę tej sobotniej potyczki są dość spore, to my mimo wszystko mocno wierzymy w prawdopodobieństwo wystąpienia takiego scenariusza. Gospodarze delikatnie mówiąc nie zachwycają ostatnio swoją formą. Być może zdołają doprowadzić ostatecznie do remisu, jednak wcześniej najbardziej utytułowana drużyna piłkarska w kraju napędzi im na pewno sporo strachu.

Ostatnie rezultaty

Pamiętajcie, że przy wyborze Fiorentina – Juventus zakłady warto zwrócić szczególną uwagę na historię bezpośrednich meczów tych drużyn. Krótką ściągawkę na temat tej rywalizacji znajdziecie w poniższym zestawieniu:

  • Juventus – Fiorentina 2:0
  • Fiorentina – Juventus 0:1
  • Juventus – Fiorentina 1:0

Fiorentina – Juventus transmisja na żywo

Każdy, kto zapragnie śledzić to starcie na żywo, będzie mógł tego dokonać za pośrednictwem stacji Eleven Sports 1.

Najczęstsze pytania

  • O której początek meczu ACF Fiorentina – Juventus F.C.?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć o godz. 20:45 w dniu 21 maja 2022r.

  • Czy Wojciech Szczęsny wystąpi w tym spotkaniu?

Już w poprzednim boju z Lazio miejsce popularnego Szczeny pomiędzy słupkami zajął Mattia Perin. Występ reprezentanta Polski na Artemio Franchi stoi więc pod dużym znakiem zapytania.

Fanów polskiej ekstraklasy zapraszamy także do rzucenia okiem na nasz tekst opisujący potyczkę pomiędzy Wisłą Płock a Stalą Mielec.