Garbarnia – Motor Lublin typy, transmisja i zapowiedź meczu

Motor Lublin osiąga ostatnio wyniki jak z nut. Lublinianie zagrają tym razem na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Czy uda się wygrać?

AKTUALIZACJA: Ten mecz już za nami, ale sprawdź typy i zapowiedź kolejnego.

Garbarnia Kraków – Motor Lublin typy, kursy i zakłady (4.04.2022)

Sprawdź nasze na Garbarnia – Motor Lublin typy oraz przeczytaj interesującą zapowiedź meczu.

Po kolejne zwycięstwo?

Ekipa Motoru Lublin goni ligową czołówkę. Awans od Fortuna 1. Ligi wciąż jest realny i to nawet bezpośredni, bez konieczności gry w barażach. Zwłaszcza, że lublinianie tracą w tej chwili do wicelidera z Chojnic sześć oczek. Czas jednak na trudny mecz wyjazdowy z Garbarnią Kraków.

garbarnia motor lublin typy

Piłkarze Motoru udadzą się jednak do Grodu Kraka z podniesionymi głowami. Wygrali 5 z 5 ligowych meczy odkąd druga liga przebudziła się po zimowym śnie. To dlatego uważamy, że typy na wygraną lublinian mają sens. Twierdzimy też, że obie drużyny strzelą gola. W końcu taka sytuacja miała miejsce w 9 z 15 ostatnich występów Motoru. Mało tego, lublinanie strzelali przynajmniej jednego gola w każdym z 10 ostatnich meczy, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w tym spotkania kontrolne.

Co można napisać o Garbarnii?

Motor zajmuje w tej chwili w tabeli czwarte miejsce, a Garbarnia jest siódma. Ma 37 punktów w dorobku, czyli o 8 mniej, aniżeli lublinianie. Klub z Krakowa nie przegrał od trzech meczy, wygrywając dwa z nich. Będzie więc to wymagający rywal.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Spójrzmy na trzy ostatnie pojedynki Motoru z Garbarnią.

  • Motor – Garbarnia 3:0
  • Garbarnia – Motor 2:1
  • Motor – Garbarnia 1:1

Lublinianie wygrali z Garbarnią 3:0 we wrześniu 2021 roku i zapewne zrobią wszystko, żeby znów zgarnąć komplet oczek.

Gdzie obejrzeć Garbarnia – Motor Lublin? Transmisja i wynik na żywo

Pytaniem, które rodzi się w głowach kibiców brzmi następująco: czy będzie transmisja z meczu Garbarnia – Motor? Tak, mecz będzie można oglądać na żywo w zakładach bukmacherskich eWinner. Konkretnie po ściągnięciu aplikacji mobilnej. Wynik na żywo znajdziesz zaś w naszym serwisie. Początek spotkania 4 kwietnia 2022 roku, od godziny 16:00.

0 0 votes
Article Rating