GKS Jastrzębie – Motor Lublin typy, kursy, prognozy (06.08.2022)

W stolicy województwa lubelskiego plany i ambicje są spore. Od lat jest jednak wyraźny problem z ich realizacją. Motorowcy rozpoczęli bieżące rozgrywki wyjątkowo pechowo. Jak będzie wyglądało ich starcie z kolejnym rywalem? GKS Jastrzębie – Motor Lubin gdzie obejrzeć, typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

GKS Jastrzębie – Motor Lublin typy warte uwagi

Wiemy, że czasem podczas przeglądania ofert bukmacherskich brak jest weny na wybór interesujących zakładów, które mogą wydatnie wzbogacić kupon. Mamy więc nadzieję, że nasze GKS Jastrzębie – Motor Lublin typy pozwolą Wam zanotować kolejną wygraną podczas bukmacherskiej przygody.

Równia pochyła

Jaki jest główny problem polskiego futbolu? Brak cierpliwości wśród klubowych działaczy, który zwykle idzie zresztą w parze z dość marnym pojęciem o futbolu. Sytuacja panująca na ten moment w lubelskim Motorze niemal idealnie odwzorowuje taki model.

gks-jastrzebie-motor-typy

Trzy pierwsze potyczki zespołu z Lublina na II-ligowym szczeblu ciężko zaliczyć do udanych. Zaledwie dwa zdobyte oczka pozwalają zajmować im odległe 17. miejsce w stawce. GKS nie prezentował się co prawda dużo, dużo lepiej, lecz mimo to sprawiał wrażenie drużyny zdecydowanie lepiej przygotowanej do walki o utrzymanie na trzecim poziomie rozgrywkowym. Wydaje nam się zatem, że to właśnie Jastrzębianie przechylą tu szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Może nie będzie to jakaś spektakularna wygrana, aczkolwiek komplet oczek powinien pozostać na Śląsku.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Motor – Jastrzębie 1:1
  • Jastrzębie – Motor 1:0
  • Motor – Jastrzębie 4:0

Ostatnie spotkania GKS-u

  • Hutnik – Jastrzębie 0:0
  • Jastrzębie – Sokół Ostróda 4:1
  • Jastrzębie – Górnik Polkowice 0:2

Ostanie mecze Motoru

  • Górnik Polkowice – Motor 2:0
  • Motor – Śląsk Wrocław II 4:2
  • Motor – Olimpia 1:1

Kiedy mecz GKS Jastrzębie – Motor? O której?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 6 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie oglądać GKS Jastrzębie – Motor Lublin?

Brak jest jakichkolwiek informacji, jakoby możliwe było śledzenie tego spotkania w ogólnodostępnej telewizji.

Lubsport jest portalem, na którym polski futbol stawiany jest w absolutnie centralnym punkcie. Dowodem tego jest chociażby krótka analiza potyczki pomiędzy Chrobrym Głógów a ŁKS-em Łódź.