GKS Katowice – Górnik Zabrze typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (20.10.2022)

Przed nami kolejne emocje związane ze zmaganiami w ramach Fortuna Pucharu Polski. W tym tekście omówimy interesujące GKS Katowice – Górnik Zabrze typy.

GKS Katowice – Górnik Zabrze (20.10.2022)

Mecz GKS Katowice – Górnik Zabrze będzie konfrontacją w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Obie ekipy mają już za sobą pierwsze mecze w tej edycji zmagań o prestiżowe trofeum.

GKS Katowice - Górnik Zabrze typy

W zeszłej rundzie GKS Katowice okazał się lepszy od rezerw Pogoni Szczecin. W tym meczu mieliśmy wynik 0:2. Ruch Chorzów natomiast uległ 0:1 Górnikowi Zabrze. Ekipy z Katowic i Zabrza nie straciły zatem jeszcze gola w tej kampanii PP.

Na co dzień GKS Katowice rywalizuje w Fortuna 1. Lidze. Ta ekipa ostatnio dwukrotnie wygrywała i trzy razy dzieliła się punktami. Górnik Zabrze zanotował natomiast cztery porażki z rzędu (włączając mecz towarzyski), a wcześniej pokonał Koronę Kielce.

GKS zajmuje w tabeli I ligi piąte miejsce (23 punkty). Górnik Zabrze jest natomiast 14. siłą PKO Ekstraklasy (13 “oczek”).

GKS Katowice – Górnik Zabrze wyniki bezpośrednich meczów

  • Górnik Zabrze – GKS Katowice 2:0
  • GKS Katowice – Górnik Zabrze 0:0
  • Górnik Zabrze – GKS Katowice 1:3
  • Górnik Zabrze – GKS Katowice 1:0
  • GKS Katowice – Górnik Zabrze 1:1

GKS Katowice – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Zanosi się na bardzo interesującą konfrontację. O końcowym wyniku mogą zadecydować detale. My mimo wszystko uważamy, że wygrają goście. Takie GKS Katowice – Górnik Zabrze typy motywujemy tym, że grają oni w wyższej klasie rozgrywkowej i są wyżej notowani.

Jednocześnie przeczuwamy, że nie odnotujemy tutaj goli z obu stron. Taka sytuacja miała miejsce w trzech z ostatnich pięciu bezpośrednich starć tych dwóch ekip.

GKS Katowice – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Przed tym pojedynkiem warto zajrzeć do bukmacherów. Kto jest ich faworytem? Większe szanse na odniesienie triumfu w tej konfrontacji przypisuje się zespołowi Górnika Zabrze.

  • Wygrana GKS-u Katowice: 3.55
  • Remis: 3.40
  • Wygrana Górnika Zabrze: 2.10

GKS Katowice – Górnik Zabrze gdzie oglądać?

Zaplanowana została GKS Katowice – Górnik Zabrze transmisja telewizyjna. Przekaz live z tego spotkania pojawi się na antenie Polsatu Sport. Mecz będzie można również obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

Spotkanie przewidziano na 20 października 2022 roku. Początek rywalizacji ekip z Katowic i Zabrza nastąpi o godzinie 20:30.