GKS Katowice – ŁKS Łódź typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (11.11.2022)

Przed nami 18 kolejka meczów w Fortuna 1 Lidze. Specjalnie dla was przygotowaliśmy na starcie GKS Katowice – ŁKS Łódź typy całkowicie za darmo.

GKS Katowice – ŁKS Łódź (11.11.2022)

Zanim rozgrywki w Polsce wyhamuje przerwa zimowa powinniśmy obejrzeć jeszcze kilka ciekawych pojedynków. Jednym z takich meczów może być starcie GKS Katowice – ŁKS Łódź. Patrząc na miejsce w tabeli obydwu zespołów możemy być wręcz tego pewni.

gks katowice - łks łódź typy

Po 17 kolejkach ligowych kibicie obydwu zespołów mogą czuć zadowolenie. Drużyna z Katowic w chwili obecnej ma na swoim koncie 7 wygranych, 6 remisów i 4 porażki co daje im 27 oczek i 5 pozycję w tabeli. Jeszcze lepiej sytuacja wygląda w Łodzi. Podopieczni Kazimierza Moskala z dorobkiem 34 punktów i bilansem 10 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek są liderami rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Taki stan rzeczy pozwala wszystkich fanom piłki nożnej zacierać ręce przed tym pojedynkiem.

GKS Katowice – ŁKS Łódź wyniki bezpośrednich meczów

  • ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:2
  • GKS Katowice – ŁKS Łódź 2:0
  • ŁKS Łódź – GKS Katowice 1:0
  • GKS Katowice – ŁKS Łódź 1:1
  • ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:1

W ostatnich latach częściej ze zwycięstwa cieszyli się gracze z Górnego Śląska. Czy tak będzie i tym razem?

GKS Katowice – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Wybraliśmy dla was 2 naszym zdaniem najciekawsze na mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź typy. Spotkanie to zapowiada się niezwykle pasjonująco. Naszym zdaniem potyczka ta zakończy się triumfem ekipy gospodarzy. Co prawda to ŁKS jest liderem rozgrywek ale katowiczanie wygrali 3 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków z łodzianami. Mamy nadzieję, że mecz obfitować będzie w wiele pięknych goli a pierwszy z nich naszym zdaniem zdobędzie zespół gości. Łodzianie trafiali do siatki jako pierwsi w ostatnich 6 z 10 wyjazdowych meczach w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

GKS Katowice – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Spoglądając na ofertę różnych bukmacherów widzimy, że nie wskazują oni zdecydowanego faworyta. Trudno się temu dziwić gdyż obydwa zespoły prezentują wysoką formę w tym sezonie.

  • Wygrana GKS-u Katowice: 2.38
  • Remis: 3.25
  • Wygrana ŁKS-u Łódź: 2.95

GKS Katowice – ŁKS Łódź gdzie oglądać?

Mecz obejrzeć będzie można w Polsacie Sport Extra. Dodatkowo z meczu GKS Katowice – ŁKS Łódź transmisja dostępna będzie w serwisie statscore oraz na platformie Polsat Box Go.