GKS Tychy – Resovia typy i zakłady ✔️ 28.11.2021

W niedzielne południe na Stadionie Miejskim w Tychach będziemy świadkami ciekawego pojedynku. Poniżej znajdziecie przygotowane przez nas na GKS Tychy – Resovia typy.

Redakcyjne typy przed spotkaniem GKS Tychy – Resovia

Biorąc pod uwagę aktualną formę obydwu zespołów, historię bezpośrednich spotkań czy ostatnie wyniki przedstawiamy Wam na pojedynek GKS Tychy – Resovia typy. Przed złożeniem zakładu warto upewnić się czy przedstawione przez nas kursy są aktualne, ponieważ ta wartość może ulec zmianie.

GKS Tychy - Resovia typy

GKS Tychy wygra spotkanie

W obecnym momencie sezonu tyszanie zajmują lepszą pozycję w ligowej tabeli. Naszym zdaniem to oni zwyciężą również w nadchodzącym pojedynku. Warto zauważyć, że drużyna ze Śląska w 10 ostatnich ligowych spotkaniach przegrała tylko raz, wygrywając 4 spotkania i remisując 5. Wiele wskazuje na to, że Resovia powoli wychodzi z kryzysu, który dosięgnął ich drużynę ale uważamy, że to nie wystarczy w spotkaniu z GKS-em.

Obydwa zespoły strzelą gola

W większości spotkań, które rozgrywają drużyny z Tychów i Rzeszowa zdobywają one gole. Ponadto stadion w Tychach wydaje się być obiektem, na którym pada duża ilość bramek. Naszym zdaniem nie inaczej będzie podczas tej kolejki Fortuna I Ligi. Spoglądając w statystyki widzimy, że w 10 ostatnich meczach rozegranych na stadionie GKS-u, aż 7-krotnie widzieliśmy bramki zdobywane przez obydwa zespoły.

Tyszanie zdobędą gola jako pierwsi

Poznaliście już nasze na pojedynek GKS Tychy – Resovia typy, co do zwycięzcy i zdobywców bramek. Ale kto pokona rywali jako pierwszy? Naszym zdaniem będzie to zespół gospodarzy. Rzeszowianie nie imponują formą w defensywie w na 10 ostatnich rozegranych spotkań, jako pierwsi stracili gola aż 6-krotnie.

Czy tyszanie utrzymają dobrą passę? A może Resovia ostatecznie pokona kryzys?

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tyszanie zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli z realnymi szansami na wizję gry w barażach o Ekstraklasę. Rzeszowianie jeśli znów zaczną przegrywać mogą znaleźć się w strefie spadkowej. Naszym zdaniem warto poświęcić niedzielne wczesne popołudnie by oglądać to spotkanie ponieważ może dostarczyć ono wielu piłkarskich wrażeń.

Zawieszenia i kontuzje w kadrach zespołów

Wiele wskazuje na to, że trenerzy obydwóch zespołów będą mogli skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. Gwarantuje to, że powinniśmy zobaczyć w pojedynku GKS Tychy – Resovia składy, które w obecnej chwili są najsilniejsze.

Ostatnie wyniki

Tyszanie w ostatnich 5 ligowych kolejkach zaliczyli 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażkę. Bilans drużyny z Rzeszowa w ostatnich kolejkach to zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Do tej pory w historii drużyny mierzyły się ze sobą 3-krotnie (po jednym remisie, wygranej tyszan oraz rzeszowian).

Gdzie znaleźć transmisję meczu GKS Tychy – Resovia?

Początek spotkania w Tychach o godzinie 12:40. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Dodatkowo dla wszystkich fanów internetu z meczu GKS Tychy – Resovia transmisja online dostępna jest w Polsat Box Go.

Kursy bukmacherskie

Powyżej przedstawiliśmy najciekawsze naszym zdaniem na pojedynek GKS Tychy – Resovia kursy. Według nas najbardziej atrakcyjne oferty znajdziecie w witrynach: LVBET, STS i Fortuna.

Pytania dotyczące spotkania

  • Gdzie najlepsze kursy?

Według nas najlepsze kursy znajdziecie w witrynach LVBET, STS i Fortuna.

  • Gdzie transmisja?

Transmisja spotkania GKS Tychy – Resovia odbędzie się w Polsat Sport i Polsat Box Go.

0 0 votes
Article Rating