GKS Tychy – Wisła Kraków typy, kursy i zakłady bukmacherskie (13.08)

Tyszanie podejmą przed własną publiką lidera Fortuna 1. Ligi, zespół Wisły Kraków. Czy Biała Gwiazda kolejny raz potwierdzi aspiracje jak najszybszego powrotu do Ekstraklasy?

GKS Tychy – Wisła Kraków typy za darmo

Zapoznaj się, jak wyglądają nasze na GKS Tychy – Wisła Kraków typy i kursy bukmacherskie. Kliknij na logo wybranego bukmachera, żeby wysłać kupon lub sprawdzić pozostałe kursy.

Biała Gwiazda rozgości się na fotelu lidera?

Czy podopieczni Jerzego Brzęczka po kolejnej ligowej kolejce znów będą zasiadać w fotelu lidera Fortuna 1. Ligi? Wisła Kraków zrobi wszystko, żeby wygrać w Tychach. Tyszanie wygrali tylko 1 z 5 rozegranych w tym sezonie spotkań, a w 3 z 4 ostatnich przegrali. Zdecydowanie lepiej poczynają sobie krakowianie. O ile na inaugurację sezonu Biała Gwiazda zremisowała z Sandecją, to w czterech kolejnych kolejkach konsekwnetnie wygrywała. Przed tygodniem podopieczni Jerzego Brzęczka potrafili odmienić losy meczu przeciwko GKS-owi Katowice i z wyniku 0:1 wyciągnęli na 2:1, pozostawiając 3 punkty w Grodzie Kraka.

gks tychy wisła kraków typy

Wisła Kraków nie może narzekać też na historię bezpośrednich spotkań przeciwko GKS-owi Tychy. Biała Gwiazda wygrała dwa dotychczas rozegrane mecze, oba stosunkiem goli 3:1. Po raz ostatni GKS Tychy i Wisła Kraków mierzyły się w 2021 roku, w ramach Pucharu Polski.

Stawiamy na GKS Tychy – Wisła Kraków typy na wygraną przyjezdnych. Obecna forma Wisły i GKS-u różni się znacząco na korzyść podopiecznych Brzęczka. Wydaje się, że tyszanom nie pomoże nawet atut własnego boiska. Uważamy także, że Wisła Kraków otworzy wynik meczu. Sztuka ta krakowianom udawała się w 10 z 15 ostatnio rozegranych meczy. Wymowna statystyka, która powinna mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • GKS Tychy – Wisła Kraków 1:3
  • GKS Tychy – Wisła Kraków 1:3

Dwa bezpośrednie mecze i dwie wygrane Wisły Kraków. Czy tyszanie znajdą sposób na rywali? Nie wydaje nam się.

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:0
  • GKS Tychy – Podbeskidzie 1:4
  • Termalica – GKS Tychy 0:2

Tylko jedna wygrana w trzech ostatnich kolejkach nie napawa tyszan optymizmem przed konfrontacją z niezwykle silną Wisłą Kraków.

Ostatnie mecze Wisły Kraków

  • Wisła Kraków – GKS Katowice 2:1
  • Odra Opole – Wisła Kraków 0:1
  • Wisła Kraków – Arka Gdynia 1:0

Trzy ligowe mecze i trzy zwycięstwa. Jerzy Brzęczek i jego Wisła wygrali 4 z 5 meczy w tym sezonie, nie przegrywając żadnego. Powalczą o przedłużenie świetnej serii.

O której mecz GKS Tychy – Wisła Kraków?

Mecz już w sobotę, 13 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:30. Czy nasze GKS Tychy – Wisła Kraków typy się sprawdzą? Na to liczymy.

Gdzie obejrzeć GKS Tychy – Wisła Kraków na żywo?

Spotkanie będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport oraz Polsatu Sport Extra. Dodatkowo transmisja online z meczu GKS Tychy – Wisła Kraków dostępna będzie na platformie Polsat Box Go.