Górnik Łęczna – Legia typy, kursy i zakłady

Na drugie piątkowe spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy zapraszamy do Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik podejmie Legię Warszawa.

Typy na Górnik Łęczna – Legia Warszawa  (11.03.2022)

Prezentujemy nasze przewidywania. Sprawdź Górnik Łęczna – Legia typy i ruszaj w zakłady.

Górnik Łęczna Legia typy

Legia znów oddali się od strefy spadkowej?

Legia Warszawa notuje ostatnio wyniki, jakich oczekują jej kibice. Wojskowi wygrali dwa ligowe mecze i pucharowe starcie. Znacząco poprawiła się ich sytuacja w ligowej tabeli. Legioniści wydostali się ze strefy spadkowej, a teraz mają okazję poprawić jeszcze swój dorobek i umocnić na bezpiecznej pozycji. Punktów potrzebuje także Górnik Łęczna, który plasuje się pod “kreską”.

W ostatniej kolejce Legia Warszawa wygrała 1:0 ze Śląskiem Wrocław, a Górnik Łęczna przegrał 1:3 w Płocku, z tamtejszą Wisłą. Jakie mamy na najbliższy mecz Górnik Łęczna – Legia typy? Optujemy za wygraną gości. To oni są faworytem bukmacherów. Legia jest w coraz to lepszej formie, a dodatkowo, wygrała 4 z 5 ostatnich meczy przeciwko Górnikowi, nie przegrywając żadnego. Ostatnio ekipy te mierzyły się ze sobą w Pucharze Polski i Legia wygrała pewnie 2:0.

Rozsądne wydają się być też zakłady na to, że Legia otworzy wynik meczu. Mistrzowie Polski czynili to w 8 ze swoich ostatnich 12 spotkań. Nasze trzecie na Górnik Łęczna – Legia typy kierujemy w stronę zakładu na obie nie strzelą. W 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy strzelał tylko jeden zespół. Także 3 z 5 ostatnich spotkań Górnika i Legii kończyły się bramkami tylko jednej drużyny.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Legia – Górnik Łęczna 2:0
 • Legia – Górnik Łęczna 3:1
 • Górnik Łęczna – Legia 0:2

Ostatnie spotkania Górnika Łęczna

 • Wisła Płock – Górnik Łęczna 3:1
 • Legia – Górnik Łęczna 2:0
 • Górnik Łęczna – Stal Mielec 2:0

Ostatnie spotkania Legii Warszawa

 • Legia –  Śląsk 1:0
 • Legia – Górnik Łęczna 2:0
 • Legia – Wisła Kraków 2:1

Kto nie zagra w nadchodzącym meczu?

W Legii nie zagrają Abu Hanna i Bartosz Kapustka. Do zdrowia wraca Ribeiro. Nie mamy informacji o żadnych nowych urazach po stronie Górnika Łęczna.

Górnik Łęczna – Legia transmisja spotkania

Mecz rozpocznie się 11 marca 2022 roku, o godz. 20:30. Transmisja zostanie przeprowadzona równolegle na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Kibice, chcący oglądać mecz na komputerze czy telefonie, mogą skorzystać z platformy Canal+ Online. Sprawdź też naszą zapowiedź i prognozy na Warta Poznań – Górnik Zabrze.

FAQ

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Kilka dni temu oba zespoły grały przeciwko sobie w Fortuna Pucharze Polski. Legia wygrała 2:0 po golach Jouse i Muciego.

 • Gdzie na Górnik Łęczna – Legia typy?

Typy sprawdzisz w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating