Górnik Zabrze – Raków typy, zakłady, transmisja

Kolejne piłkarskie emocje przed nami. Tym razem czas na pojedynek zabrzan i częstochowian.

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa typy bukmacherskie (20.02.2022)

Przygotowaliśmy na spotkanie Górnik Zabrze – Raków typy, które warto wziąć pod uwagę.

górnik zabrze raków typy

Czy Górnik podtrzyma zwycięską passę?

Obydwa zespoły prezentują dobrą formę i walczą w tym sezonie o najwyższe trofea, jednak przed spotkaniem Górnik Zabrze – Raków kursy bukmacherów upatrują faworytów w drużynie gości.

Podopieczni trenera Marka Papszuna zajmują w tej chwili 3 pozycję w ligowej tabeli tracąc do liderującego Lecha Poznań tylko 4 punkty. Zabrzanie obecnie plasują się na 6 miejscu i wciąż mają realną szansę na miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Spoglądając w historię ostatnich meczów drużyn widzimy, że zabrzanie przegrali ostatni pojedynek z Jagiellonią, natomiast Raków wygrał 9 z ostatnich 15 spotkań w lidze (w tym 3 ostatnio rozegrane). To właśnie w drużynie spod Jasnej Góry upatrujemy faworyta do zwycięstwa. To nasze na mecz Górnik Zabrze – Raków typy co do triumfatora, a ile i w jaki sposób padnie bramek?

Z pomocą przyjść mogą statystyki bezpośrednich spotkań obydwu drużyn. Analizując je widzimy, że w meczach Górnik Zabrze – Raków bardzo często pada wiele bramek. W ostatnich 4 z 5 bezpośrednich pojedynków drużyny strzelały 3 bramki lub więcej.

Naszym zdaniem pierwsza bramka w spotkaniu padnie dla drużyny Marka Papszuna. Analizując mecze zespołu z Częstochowy widzimy, że na 15 ostatnich rozegranych meczów, w aż 10 częstochowianie strzelali bramki jako pierwsi. Miejmy nadzieje, że to spotkanie dostarczy nam wiele emocji i będzie pięknym widowiskiem.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ostatnich spotkań, a następnie sprawdź typy na Warta Poznań – Radomiak Radom.

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Raków – Górnik Zabrze 1:2
Raków – Górnik Zabrze 0:0
Raków – Górnik Zabrze 4:2
Ostatnie mecze Górnika Zabrze
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 1:2
Piast Gliwice – Górnik Zabrze 0:1
Stal Mielec – Górnik Zabrze 1:2
Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa
Radomiak Radom – Raków 0:1
Raków – Wisła Kraków 2:0
Raków – FK Zoria Ługańsk 3:2

Jak wygląda sytuacja kadrowa?

W kadrze meczowej zespołu Jana Urbana zabraknie najprawdopodobniej Norberta Wojtuszka. Do Zabrza z ekipą Rakowa nie przyjedzie leczący kontuzję Dominik Wydra. Pozostali gracze obydwu zespołów powinni być gotowi do gry. Czy któraś z tych absencji może okazać się ważna dla końcowego wyniku? Na spotkanie Górnik Zabrze – Raków typy znajdziesz powyżej.

Górnik Zabrze – Raków – transmisja spotkania

Spotkanie rozpocznie się 20.02.2022 o godzinie 15:00 w Zabrzu. Z meczu Górnik Zabrze – Raków transmisja odbędzie się w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz na internetowych platformach Polsat Box Go, Player.pl, myCanal i CANAL+ online.

FAQ

  • Kto ma najlepsze kursy?

Według nas najlepsze na spotkanie Górnik Zabrze – Raków kursy, oferują bukmacherzy tacy jak: STS, forBET i LVBET.

  • Kto wygrał ostatnie bezpośrednie spotkanie?

Ostatnie bezpośrednie spotkanie odbyło się stosunkowo niedawno, 15 grudnia 2021 roku i zakończyło się wynikiem 2:1 dla Górnika Zabrze.

0 0 votes
Article Rating