Holandia – Argentyna typy i kursy (1/4 finału)

Przed świetnie zapowiadającym się ćwierćfinałem mundialu 2022 prezentujemy Holandia – Argentyna typy. Która drużyna zwycięży ten pojedynek? Oto jest pytanie!

Holandia – Argentyna typy (9.12.2022)

Czas nieco szerzej omówić zaprezentowane przez nas Holandia – Argentyna typy bukmacherskie. Mamy świadomość tego, że niektórych mogą one zdziwić. Postaramy się zatem możliwie jak najlepiej uzasadnić przytoczone prognozy i pokazać, że jak najbardziej mają sens.

Dlaczego przewidujemy, że w regulaminowym czasie gry nie padnie tutaj ani jeden gol? Uważamy, że obie ekipy pokuszą się o typowe piłkarskie szachy. Naszym zdaniem, nie będzie tutaj mocnych ciosów co kilka minut. Na uwadze mamy oczywiście fakt, że w dwóch poprzednich pojedynkach Holandii i Argentyny na mundialach notowaliśmy bezbramkowe remisy. To chyba mówi wiele. Te ekipy nie lubią strzelać sobie goli.

 

Holandia - Argentyna typy

A skąd pomysł, że pierwszy rzut rożny wykona Argentyna? Zważając na poczynania obu ekip na mistrzostwach świata w Katarze, przeczuwamy, iż to właśnie “Albicelestes” szybciej zabiorą się za atakowanie, co zapewne poskutkuje rychłym rzutem rożnym.

Przed tą konfrontacją warto również nawiązać do meczów w ramach 1/8 finału mundialu w Katarze z udziałem tych dwóch ekip. Holendrzy zmierzyli się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Tak naprawdę “Oranje” nie mieli większego problemu z odnotowaniem triumfu. Wygrali wspomniany mecz 3:1 i w pełni zasłużenie przedostali się do kolejnego etapu turnieju.

Jeżeli chodzi natomiast o Argentynę, to w 1/8 finału ten zespół mierzył się z Australią. Drużyna z Antypodów próbowała się postawić, jednak ostatecznie nie była w stanie zatrzymać rywala z Leo Messim na czele. “Albicelestes” triumfowali 2:1, dzięki czemu oczywiście mogli świętować awans.

Wspomnieliśmy o wynikach Argentyny i Holandii w meczach 1/8 finału. Warto jednak cofnąć się trochę mocniej i przytoczyć jeszcze rezultaty osiągane przez te dwa zespoły w spotkaniach fazy grupowej mundialu w Katarze.

Argentyna mistrzowskie zmagania rozpoczęła bardzo źle. W pierwszym meczu “Albicelestes” przegrali z Arabią Saudyjską 1:2. Później było już znacznie lepiej. Najpierw Argentyńczycy rozprawili się 2:0 z Meksykiem, a potem ich wyższość musiała uznać reprezentacja Polski (2:0).

A jak szło Holendrom? Oni na “dzień dobry” pokonali Senegalczyków. Ten mecz zakończył się wynikiem 0:2. Później Holandia zremisowała 1:1, by na zakończenie fazy grupowej rozprawić się z Katarczykami 2:0.

Bezpośrednie mecze Holandia – Argentyna

  • Holandia – Argentyna 0:0 (rzuty karne dla Argentyny)
  • Holandia – Argentyna 0:0
  • Holandia – Argentyna 1:0

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 9 lipca 2014 roku. Wówczas regulaminowy czas gry zakończył się bezbramkowym remisem. W rzutach karnych triumfowała natomiast Argentyna. Wcześniej, 21 czerwca 2006 roku, też było 0:0. 12 lutego 2006 roku triumfowali natomiast Holendrzy (1:0).

Holandia – Argentyna kursy

Zanosi się na bardzo interesujące widowisko. Tutaj o końcowym rozstrzygnięciu mogą zadecydować detale. Faworytem bukmacherów jest Argentyna, na co wskazują niżej zaprezentowane Holandia – Argentyna kursy bukmacherskie. Nie jesteśmy jednak przekonani, że to “Albicelestes” odnotują zwycięstwo w regulaminowym czasie gry i wejdą do półfinału. My skłaniamy się ku temu, że po dwóch połowach będzie 0:0.

  • Holandia – 3,45
  • Remis – 3,15
  • Argentyna – 2,25

Obstaw tutaj

Kiedy mecz Holandia – Argentyna: o której?

Ćwierćfinał mundialu z udziałem Holandii i Argentyny odbędzie się 9 grudnia 2022 roku. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 20:00. Zmagania toczyć się będą na obiekcie Lusail Iconic Stadium.

Gdzie oglądać Holandia – Argentyna? Transmisja

Absolutnie nikt nie powinien mieć problemu z uzyskaniem dostępu do transmisji z meczu Holendrów z Argentyńczykami. Przekaz live dostępny będzie na TVP 1, TVP Sport, a także na ARD.

Interesuje cię darmowy stream online? Żaden problem. Polecamy skorzystanie z serwisu sport.tvp.pl. Za darmo mecz obejrzysz również w aplikacji mobilnej TVP Sport. To w pełni legalne rozwiązania.