Holandia – Walia typy bukmacherskie i transmisja (Liga Narodów, 14.06)

Lider zagra z outsiderem. Nikogo nie powinno zdziwić to, że Holandia – Walia typy sygnalizują wyraźnego faworyta tej konfrontacji. Która drużyna powinna wygrać?

Sprawdź atrakcyjne Holandia – Walia typy

Przed tym spotkaniem uważnie przeanalizowaliśmy Holandia – Walia kursy. Co należy uznać za szczególnie interesujące? Prezentujemy nasze świetne Holandia – Walia typy.

Walia otworzy wynik

Z pewnością wiele osób ostrzy sobie zęby na pojedynek Holendrów i Walijczyków w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Mamy Holandia – Walia typy, ale zanim do nich przejdziemy musimy przeanalizować dotychczasowe rezultaty osiągane przez te dwa zespoły.

Holandia - Walia typy

Analizując Holandia – Walia zakłady, musisz mieć na uwadze to, że holenderski zespół to aktualny lider grupy 4 Ligi Narodów. Ten zespół ma siedem punktów. Walijczycy znajdują się natomiast na pozycji outsidera, mając na koncie tylko jedno “oczko”.

Wyraźnym faworytem tego pojedynku jest więc Holandia. Ta ekipa wygrała dwa z ostatnich trzech spotkań w ramach Ligi Narodów. Przewidujemy, że także tym razem holenderscy piłkarze cieszyć się będą z triumfu.

Przeczuwamy poza tym, że pierwszego gola w tym spotkaniu zdobędą… Walijczycy! Pewnie niektórych zdziwi taki typ, ale trzeba mieć na uwadze, że Holandia straciła pierwszą bramkę aż w 8 z ostatnich 12 meczów w Lidze Narodów UEFA. To chyba mówi samo za siebie i sprawia, że przedstawiona propozycja ma sens.

Ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się 8 czerwca 2022 roku. Wówczas Holandia wygrała 1:2. A jak prezentują się wyniki trzech ostatnich konfrontacji tych zespołów?

  • Walia – Holandia 1:2
  • Walia – Holandia 2:3
  • Holandia – Walia 2:0

Kto faworytem meczu Holandia – Walia?

Wyraźnym faworytem tego starcia jest Holandia.

Gdzie i kiedy Holandia – Walia transmisja?

Miło nam poinformować, że Holandia – Walia transmisja dostępna będzie na Polsacie Sport. Ten mecz już 14 czerwca 2022 roku o 20:45.

0 0 votes
Article Rating