Hutnik Kraków – Motor Lublin typy i zapowiedź meczu

Wraca eWinner 2. liga polska. W sobotę Hutnik Kraków zmierzy się z Motorem Lublin.

Hutnik Kraków – Motor Lublin typy i analiza spotkania (26.02.2022)

Zobacz przygotowane przez nas na mecz Hutnik – Motor Lublin typy.

hutnik kraków motor lublin typy

Motor rozpocznie marsz w górę tabeli?

Motor Lublin jest zdecydowanym faworytem wyjazdowego meczu przeciwko Hutnikowi Kraków. Krakowianie zajmują w ligowej tabeli przedostatnie miejsce. Nie wolno jednak ich lekceważyć, bowiem będą walczyć o każdy punkt, który może być bezcenny w kontekście utrzymania na drugoligowym froncie.

Lublinianie wygrali jednak ostatni bezpośredni mecz z Hutnikiem 3:0. Na listę strzelców wpisali się wówczas Fidziukiewicz, Ceglarz i Błyszko. Tym razem stawiamy, że górą znów będzie Motor. Ekipa z Lubelszczyzny wyrała 3 z 5 ostatnich meczy przeciwko Hutnikowi. Spodziewamy się także goli z obu stron. Zwłaszcza, że aż w 9 z 15 ostatnich meczy Hutnika Kraków, to oba zespoły wpisywały się na listę strzelców.

Motor mocnym akcentem, a więc ewentualnym zwycięstwem może pokazać, że wszsycy, którzy skreślali ich z walki o awans do Fortuna 1. Ligi po rundzie jesiennej się mylili. Jedno jest pewne – czekają nas wielkie emocje, a Fidziukiewicz zapewne poszuka 17. ligowego gola w trwającej kampanii drugiej ligi.

Czy będzie z Hutnik Kraków – Motor Lublin transmisja online?

Tak. Z meczu Hutnik – Motor transmisja będzie dostępna w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera eWinner. Mecz rozpocznie się 26 lutego 2022 roku, o godzinie 13:00.

FAQ

  • Jaki był wynik ost. meczu?

Motor wygrał u siebie z Hutnikiem 3:0.

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu są piłkarze Motoru Lublin.

5 1 vote
Article Rating