Arka – Podbeskidzie typy i zakłady | 5 listopada 2021 ✔️

Piątkowy wieczór przyniesie nam ciekawy pojedynek w Fortuna 1. lidze. Specjalnie dla was przygotowaliśmy bardzo dobre Arka – Podbeskidzie typy. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? Przeanalizujmy…

Te typy bukmacherskie na mecz Arka – Podbeskidzie zasługują na uwagę

Analizując tabelę, szybko można dojść do wniosku, że do tej pory zespoły z Gdyni i Bielska-Białej prezentowały w miarę zbliżony poziom. Podbeskidzie zgromadziło tylko dwa punkty więcej. Zanosi się na zaciętą konfrontację. Na jakie Arka – Podbeskidzie zakłady warto zwrócić uwagę?

Arka - Podbeskidzie typy

Wygrana Arki

Uważamy, że faworytem tego spotkania jest Arka Gdynia i przewidujemy, że to właśnie ten zespół okaże się zwycięzcą. Skąd takie Arka – Podbeskidzie typy? Wzięliśmy pod uwagę to, że aż cztery spośród ostatnich pięciu bezpośrednich starć tych dwóch ekip kończyły się triumfami gdynian.

Pierwszy gol dla Podbeskidzia

Naszym zdaniem Podbeskidzie ma niemałe szanse na otwarcie wyniku tego spotkania. To dlatego, że bielszczanie strzelali pierwszego gola w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych. Warto rozważyć taki typ, tym bardziej że Arka – Podbeskidzie kursy w tym przypadku są naprawdę atrakcyjne.

Co najmniej dwa gole

Śmiało można grać, że padną tutaj przynajmniej dwa gole. Takie Arka – Podbeskidzie typy motywujemy tym, że w trzech ostatnich meczach bielszczan notowaliśmy przynajmniej dwa gole. W przypadku Arki ostatnio wyglądało to troszkę słabiej, natomiast warto mieć na uwadze, że jeżeli chodzi o domowe spotkania, to w dwóch z ostatnich trzech Arka zdobywała po dwa gole. Wymowne, prawda?

Jak wygląda sytuacja zdrowotna?

Arka Gdynia trochę się odbudowała pod kątem zdrowotnym. Pod koniec października do treningów z pełnym obciążeniem powrócili ostatnio kontuzjowani Adam Deja i Martin Dobrotka. Całkiem nieźle wygląda też sytuacja kadrowa bielszczan.

Jak im szło ostatnio?

Podbeskidzie Bielsko-Biała ostatnimi czasy spisywało się „w kratkę”. Bielszczanie w pięciu minionych spotkaniach Fortuna 1. ligi dwukrotnie wygrywali, dwa razy przegrali, a raz dzielili się punktami z ekipą przeciwną.

Arka Gdynia ma… identyczny bilans, tylko w innej kolejności notowała poszczególne wyniki. W zeszłej kolejce Podbeskidzie zwyciężyło, natomiast gdynianie musieli uznać wyższość rywali.

Generalnie obie ekipy spisywały się w tym sezonie bardzo podobnie. Dobitnie świadczy o tym sytuacja w tabeli ligowej. Podbeskidzie obecnie zajmuje w niej piąte miejsce, z dorobkiem 25 punktów. Arka ma na swoim koncie natomiast 23 „oczka”. Z tym wynikiem zespół znad morza znajduje się na pozycji siódmej. Nie jest źle, ale może być lepiej.

Oni są liderami

Oba Arka – Podbeskidzie składy mają zarówno liderów, jak i słabsze ogniwa. W ataku Podbeskidzia zdecydowanie wyróżnia się Biliński (9 bramek). Jeżeli chodzi natomiast o Arkę, to do tej pory najczęściej trafiał Czubak (6 goli).

Gdzie i kiedy Arka – Podbeskidzie transmisja?

Piątkowy mecz Arki z Podbeskidziem rozpocznie się o godz. 20:30. Pojedynek oczywiście będzie transmitowany. Będzie można go obejrzeć na kanale Polsat Sport News.

Zamierzasz obstawić ten mecz? Sprawdź ofertę tych bukmacherów

STS, forBET, a może Betclic? Wybierz któregoś z tych bukmacherów, a na pewno będziesz zadowolony. Gwarantują oni dobre kursy, profesjonalną obsługę i bardzo zróżnicowaną ofertę.

Priorytetowe pytania o mecz

  • Gdzie obejrzeć Arka – Podbeskidzie?
    Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport News, początek w piątek o 20:30.
  • Kto jest faworytem tego meczu?
    Za faworyta można uznać Arkę Gdynia, choć Podbeskidzie na pewno też tanio skóry nie sprzeda.